Presne ako nám sľúbili, druhý a zároveň finálny trailer na film Joker je tu. Pred pár dňami sme sa totiž dočkali šiestich záhadných a kryptických klipov, v ktorých na sekundu preblikol text. Keď sa tieto obrazy správne pospájali, tak vznikla jasná správa – trailer 8.28. Naozaj sme sa teda dočkali poslednej ukážky, ktorá ešte viac odhaľuje herecké divadlo Joaquina Phoenixa (Gladiátor, Ona), informuje Screenrant.

Taktiež je jasne vidieť, že sa namiesto typického komiksového filmu dočkáme tvrdej psychologickej drámy, v ktorej nazrieme do mysle chorého a šialeného človeka. Na starosti ju má režisér Todd Phillips (Vo štvorici po opici), zatiaľ čo sa o produkciu stará legendárny Martin Scorsese (Mlčanie, Prekliaty ostrov).

Finálny trailer na film Joker

Možno aj preto film vyzerá ako niečo medzi Taxikárom (1976) a Kráľom komédie (1982). Kvalitu snímky potvrdzuje aj fakt, že dostala nomináciu na filmovom festivale Venice International Film Festival v kategórii najlepší film. No a pokiaľ si Joker odnesie sošku Zlatého Leva, tak sa môže rovno tešiť na Oscary.

Zobraziť celú galériu (1)
Screenshot/Warner Bros. Pictures/YouTube

Nenechaj si ujsť
Matrix 4 sa stane skutočnosťou. Natáčanie pokračovania legendárnej sci-fi trilógie začne už onedlho

Podobne je na tom aj talentovaný herec Joaquin Phoenix, ktorý má zatiaľ tri nepremenené nominácie na Oscara (The Master, Walk the Line a Gladiátor). O príbehu nám toho nový trailer síce veľa neprezradil, no aspoň sme sa dočkali lepšieho pohľadu na jeden z najlepších hereckých výkonov tohto roka. A to vo filme dokonca uvidíme aj Roberta De Nira, informuje Gamesradar.

Tento samostatný film z produkcie štúdií Warner Bros. a DC nám predstaví samotný zrod blázna, ktorý sme doteraz nevideli ani v komiksoch. Bežne je Joker pri jeho zrode vhodený do kyseliny, no tentokrát je hodený do surovej spoločnosti. Preto netreba čakať žiadne súboje s Batmanom, no namiesto toho uvidíme jeden veľký sociálny a osobný boj s prehnitou spoločnosťou. Všetko sa však dozvieme už 3. októbra 2019, kedy sa film dostane do slovenských kín.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom