Ukáže sa niekedy film Breaking Bad na striebornom plátne? Zatiaľ nebolo nič oficiálne potvrdené, ale najnovšie správy hovoria o tom, že tvorca Vince Gilligan začal pracovať na filmovom pokračovaní úspešnej série. 

Takéto niečo je pre fanúšikov seriálu skvelou novinkou a otázka je jednoznačná: Bude príbeh pokračovať tam, kde skončilo finále, alebo sa môžeme tešiť na niečo úplne nové? Film nesie názov Greenbrier a natáčanie je naplánované v neskorších novembrových dňoch. Populárna séria teda dostáva novú úroveň, pričom projektu sa ujalo štúdio Sony Pictures. Len pre zaujímavosť, oba seriály Breaking Bad a Better Call Saul patria pod produkciu štúdia Sony Pictures Television.

Čo všetko vieme o záhadnom projekte Greenbrier?

Natáčanie sa začne pravdepodobne koncom tohto mesiaca a produkcia filmu by mala ukončiť svoju činnosť naprieč februárom. Príbeh by mal sprevádzať útek uneseného muža a jeho úlohy k tomu, aby sa dostal slobodu. Znamená to, že sa dočkáme pokračovaniu dobrodružstva Jesseho Pinkmana, ktorý je od konca série na úteku?

K filmu sa taktiež vyjadril aj herec Aaron Paul, ktorý by si svoju úlohu veľmi rád zopakoval. Či sa máme pripraviť na pokračovanie toho, kde sme skončili vo finále seriálu – to je zatiaľ tajomstvom. Stanica AMC a Vince Gilligan nám zatiaľ nič neprezradili a je pravdepodobné, že niečo takéto si nechajú ešte dlhú dobu pre seba.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú