Rozmanitosť produktov z dielne Xiaomi skutočne nepozná hraníc. Okrem perfektných smartfónov nám tento čínsky gigant ponúka aj šikovné riešenia pre osvetlenie interiéru, ktoré teraz obohacuje novými žiarovkami. 

Inteligentné prevedenie klasických produktov pre každodenné využitie robí aj z obyčajnej žiarovky skvelý gadget, ktorý ponúka oproti svojmu „hlúpemu“ ekvivalentu omnoho viac možností. Takéto doplnky sa zapáčili aj čínskemu Xiaomi, ktoré sa už pred dlhým časom pustilo do výroby inteligentných žiaroviek spolu so spoločnosťou Yeelight. Druhá generácia je zatiaľ tým najlepším, čo doteraz vyrobili.

Kúpiť farebnú smart žiarovku Xiaomi Yeelight RGB 2. generácie za 12 €
Kupón BGYEEBU

Skvelé technológie ukryté v modernejšom šate

Prvým a na pohľad najviditeľnejším rozdielom inteligentných žiaroviek od Yeelight voči prvej generácii je ich nový dizajn, ktorý prináša mierne upravené línie. Tieto nové, energeticky nenáročné modely poskytujú ešte vyšší výkon 10 W a dosahujú svietivosť až 800 lumenov (oproti 600 lumenov v predošlej generácii), vďaka čomu hravo osvetlia každý kút izby. Rovnako ako v predošlej generácii, aj tentokrát má zákazník na výber dve verzie žiaroviek.

Jedna zahalí až 30 m2 interiéru do chladnej alebo teplej bielej farby v rozsahu teploty svetla od 2700K do 6500K. Druhý model používateľovi ponúka až 16 miliónov farieb s teplotou od 1700K do 6500K. Oba nové kúsky však majú spoločnú dlhú životnosť až 25 000 hodín a možnosť ovládania cez naše milované smartfóny.

Pomocou špeciálnej aplikácie Yeelight je tak jednoducho možné ovládať novú dvojicu inteligentných žiaroviek v každom smere. Samozrejmosťou je nielen zmena teploty farby, ale aj jej intenzity, či možnosť zmeny farieb podľa rytmu hudby. V ponuke aplikácie nechýbajú ani rozličné scény, ktorými žiarovky skrášlia sledovanie filmu alebo pokojný oddychový večer s partnerom, či nastavenie časovača pre vypnutie svetla pred spaním.

Nechýba ani umelá inteligencia

Najväčšou zmenou je však umelá inteligencia, ktorá ponúka hlasové ovládanie novej generácie týchto inteligentných Yeelight žiaroviek. Nová funkcia je kompatibilná s tými najznámejšími hlasovými asistentmi ako Alexa od Amazonu a Google Home.

Používateľ tak už nebude musieť neustále vyberať svoj smartfón z vrecka, ale nastaviť osvetlenie zvládne len jednoduchým hlasovým príkazom.

…a skvelá cena na záver

Kúpiť farebnú smart žiarovku Xiaomi Yeelight RGB 2. generácie za 12 €
Kupón BGYEEBU

Za 12 € sa jedná o skutočne perfektný doplnok do ktorejkoľvek domácnosti, pričom v objednávke nezabudni použiť najmä kupón BGYEEBU, ktorý zníži cenu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom