banner-redmi-note-3
Našu redakčnú “garáž“ obohatilo ďalšie zariadenie od čínskeho giganta Xiaomi. Po veľmi žiadanom smartfóne Xiaomi Redmi Note 3, začíname s podrobným testovaním lákavého tabletu Xiaomi Mi Pad 2. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Vďaka nášmu partnerskému e-shopu iBuygou.com sa môžeme pozrieť na zúbok nadupanému tabletu Xiaomi Mi Pad 2, ktorý sa snaží poraziť slávne tablety amerického giganta Apple, iPad Mini. Testovanie začína a počas tejto doby sa môžete pýtať, čo vás ohľadom novinky zaujíma. Všetky otázky sa budeme snažiť zodpovedať v podrobnej recenzii, ktorá bude uverejnená približne za 10 dní.

xiaomi mi pad 2 testujeme (3)
Xiaomi Mi Pad 2 prináša krásnu celohliníkovú konštrukciu, do ktorej je vsadený 7,9-palcový displej s rozlíšením 2048 x 1536 pixelov. O výkon sa stará procesor Intel Atom X5-Z8500 s taktom 2,24 GHz a 2 GB operačnej pamäte RAM. V prípade nášho testovaného kúsku je kapacita interného úložiska 16 GB. Ďalším veľmi zaujímavým faktom je prítomnosť verzie s operačným systémom Windows 10, no k nám sa dostala klasická verziu s Androidom 5.1 Lollipop a nadstavbou MIUI 7. Bohužiaľ, momentálne je tablet bez podpory českého a slovenského jazyka a taktiež si budete musieť nainštalovať Google služby manuálne.

xiaomi mi pad 2 testujeme (4)
Na zadnej strane nájdeme solídny 8 MPx fotoaparát. Vzhľadom k brutálnej výbave si zariadenie žiada aj poriadnu dávku šťavy, ktorú dodáva 6190 mAh batéria. Výrobca taktiež stavil aj na nový typ napájacieho konektora USB Type-C. Momentálna cena Xiaomi Mi Pad 2 v 16 GB verzii je 185 €.

xiaomi mi pad 2 testujeme (2) xiaomi mi pad 2 testujeme (1)

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP