banner-xiaomi-mi4c
Naša redakcia sa rozrástla o ďalšieho člena v podobe nádherného smartfónu iNew L3, ktorý si naše srdcia získal hneď po predstavení. Novinka vyniká hlavne nádherným dizajnom, ktorý dopĺňa úžasná cenovka. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

iNew L3 sa už exkluzívne zohrieva v našej redakcii a podrobné testovanie je v plnom prúde. Približný termín publikovania recenzie je naplánovaný o 2 týždne. Budeme veľmi radi, ak využijete miesto na komentáre pre prípadné otázky, ktoré sa budeme snažiť zodpovedať ako najlepšie vieme.

iNew L3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


inew-L3 (2)
Po konštrukčnej stránke prichádza novinka s hliníkovým šasi spolu so sklenenou zadnou časťou. Ochranným prvkom je Gorilla Glass 3. Bok zariadenia ukrýva dizajnový prvok v podobe tlačidla napájania. Výrobca dodal iNew L3 odolnosť voči vode (IPX2). Ochrana je však iba proti kvapkám a stekancom. Predná strana skrýva 5-palcový HD displej disponujúci IPS technológiou. Výkon dodáva 4-jadrový MediaTek MT6735 spolu s  2 GB RAM pamäťou. Interné úložisko dostalo kapacitu 16 GB a softvérovú časť zastrešuje Android 5.0.

inew-L3 (1)
Zadná sklenená strana ukrýva 13 MPx fotoaparát so snímačom Sony IMX214. Požadovanú šťavu dodáva 2150 mAh batéria. iNew L3 nám na recenziu poskytol e-shop Gearbest.com, v ktorom ho môžete kúpiť už za 134 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú