CEO viacerých významných technologických spoločností sa nedávno zúčastnil aj známej konferencie E3 2019, kde boli predstavené novinky z herného sveta, informuje Engadget. On sám nedávno hovoril o tom, že život a vesmír je len veľkou simuláciou s vlastným príbehom. Počas konferencie E3 sa Elon Musk rozhovoril o vplyve hier na ľudí a o tituloch, ktoré on sám s nadšením hrával, ale aj o novinkách pre elektromobily Tesly.

Technologický vizionár Elon Musk nepremeškal príležitosť zúčastniť sa najväčšej hernej konferencie E3 2019, kde sa na pódiu pridal do rozhovoru so známym herným dizajnérom, Toddom Howardom. Ako inak, ich konverzácia sa niesla v znamení hier a ich vplyve na ľudí. CEO Tesly pritom vyzdvihol, že on sám začal s programovaním kvôli hrám a práve hry taktiež ovplyvnili jeho ciele.

Vizionár, ktorý vníma život ako simuláciu

Elon Musk sa rozhodne hrám nebráni a z času na čas si popri svojom nabitom programe aj on rád zahrá nejaký titul, ktorý ho zaujme. Podľa informácií, ktoré prezradil na pódiu, bol jeho poslednou obľúbenou hrou Fallout 4. Pokiaľ by však bol podľa neho simuláciou samotný život, tak má príšernú zápletku, skvelú grafiku a dlhý hrací čas. Okrem toho však riaditeľ Tesly na E3 2019 prezradil aj to, že sa majitelia elektromobilov spoločnosti môžu tešiť na rôzne hry a streamovacie služby.

Elon Musk znova varuje pred umelou inteligenciou. Vyhlásenia vyvolávajú v ľuďoch pochybnosti

V Teslách tak onedlho nájdeme hru Buggy Racing 2, ktorú bude možné ovládať priamo volantom auta, no dočkáme sa aj Fallout Shelter. Rovnako tak sa do multimediáneho systému pridá aj YouTube, či Netflix pre streamovanie videí a filmov počas parkovania. Elon Musk však sčasti stále verí, že ľudia môžu byť aj postavami v niečej simulácii, informoval Futurism. Hoci on sám nevie, či by bola simulácia dobrá, tak tvrdí, že môžeme byť v nejakej videohre. Rozhovor Elona Muska na E3 si môžeš pozrieť aj v priloženom videu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom