Elephone ukazuje nový Elephone P7000 v propagačnom videu

Čínsky výrobca Elephone je vo svojej domovskej krajine veľmi populárny a o tejto značke počujeme čoraz viac. Tento výrobca je známy smartfónmi s najväčšou kapacitou batérie, ktoré zatiaľ žiadny iný výrobca do svojich smartfónov neintegroval. Väčšinou však ide o smartfóny strednej triedy. Teraz však Elephone propaguje svoj nový smartfón, Elephone P7000, čo je ich súčasná vlajková loď.

Sleduj FónyzČíny.sk na Facebooku a Google+!

Nový smartfón je propagovaný pomocou videa, ktorého spracovanie je na úrovni. Video zobrazuje všetky hlavné funkcie a výhody nového Elephone P7000. Celý názov novej čínskej vlajkovej lode je Elephone P7000 Pioneer a prináša špecifikácie ako 5.5″ displej s rozlíšením 1920 x 1080 pixelov, poháňaný je 64-bitovým MediaTek MT6752 procesorom, ktorý má až 8 jadier. Procesoru sekunduje operačná pamäť RAM s veľkosťou 3 GB. Vnútornú pamäť s kapacitou 16 GB je možné rozšíriť pomocou microSD kariet o ďalších 64 GB. Na zadnej strane nájdeme 13 MPx fotoaparát so snímačom od Sony, predná strana zasa obsahuje 5 MPx predný fotoaparát. Vlajková loď Elephone tiež prináša snímač odtlačkov prstov a batériu s kapacitou 3450 mAh.

elephone-p7000-colours

Čerešničkou na torte je možnosť výberu z niekoľkých operačných systémov. Elephone totižto pre nový P7000 pripravil rôzne systémy postavené na Androide. Vybrať si tak môžete čistý Android 5.0 Lollipop, populárnu MIUI ROM, FLYME OS od Meizu, Freeme OS alebo EMUI, ktoré môžeme poznať z Huawei smartfónov. Všetky OS budú dostupné na oficiálnych webových stránkach výrobcu.

Zaujal vás nový Elephone P7000? 

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]
  • jojo

    Ma aj slot na microSD karty?

    • Dobrý deň, áno, telefón disponuje aj slotom pre microSD karty do 64 GB. Informáciu sme doplnili aj do článku.

  • stella lee

    Found a better cost performance of OUKITEL U8!!!Good choice!!!