banner-mi-pad-2
Minulý piatok bol pre spoločnosť Elephone naozaj výnimočný. Celosvetovej verejnosti predstavila nový rad zariadení s označením „P9000“ Trojica noviniek sa ukazuje vo veľmi dobrom svetle a spoločnosti by mohla tento rok priniesť veľmi sľubné čísla.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Na začiatok si povedzme trochu viac o vlajkovej lodi Elephone P9000, ktorá by mala byť ťažným koňom predajných čísiel. Už dávnejšie sa Elephone vyjadril, že veľmi úzko spolupracuje s juhokórejským gigantom Samsung a výrobcom procesorov, spoločnosťou MediaTek. Táto kombinácia priniesla čip RAM pamätí od Samsungu a nový procesor MediaTek Helio P10 premiérovo v zariadeniach Elephone.

Elephone P8000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


5-Screen-to-Boday-Ratio-1 (Small)
Zvyšok výbavy Elephone P9000 zahŕňa 32 GB interné úložisko, 21 MPx fotoaparát s laserovým zaostrovaním, Android 6.0 Marshmallow, snímač odtlačkov prstov, NFC a technológiu rýchleho nabíjania spolu s bezdrôtovým nabíjaním. Veľmi lákavým prvkom je aj displej, ktorý pokrýva 82 % prednej strany a disponuje rámikmi o veľkosti 1,6 mm. Samotný panel je typu IPS a ponúka FullHD rozlíšenie.

elephone-p9000-edge
Veľmi hlasno sa začína pošuškávať o najzaujímavejšom smartfóne spoločnosti, o Elephone P9000 Edge. Táto novinka sa tvári, že je v ústraní, no výrobca má v pláne pripraviť ohromné prekvapenie. Zahraničné zdroje tvrdia, že spolupráca Elephone a MediaTek by mohla priniesť dokonca použitie 10-jadrového procesora Helio X20 v prípade modelu Edge. Model s prívlastkom “Edge“ sa zatiaľ nedostane na trh, no táto situácia sa môže kľudne zmeniť v priebehu letných mesiacov.

13-ELEPHONE-S3
Zdá sa, že Elephone S3 bude ďalším významným smartfónom spoločnosti tento rok. Informácií je naozaj veľmi málo a vieme iba to, že zariadenie príde s celokovovou konštrukciou a s ozajstným bezrámikovým displejom, ktorý ponúkne 5,2-palcovú uhlopriečku. Nás Slovákov a obyvateľov Európy potešil fakt, že spoločnosť konečne otvorila servisné strediská v 4 krajinách, presnejšie sa jedná o Španielsko, Nemecko, Anglicko a Rusko. Servis pre Elephone smartfóny je však dostupný už aj v susedných Čechách. V prípade, že sa vám nedajbože pokazí smartfón, nebudete nútený ho posielať späť do Číny. Záručné opravy v Európe sa týkajú aj predajcov tretích strán, ktorý taktiež budú využívať možnosti týchto servisov.

Elephone S2 Plus môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


16-Overseas-Maintenance

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú