Nie je to tak dávno, čo nás spoločnosť Elephone navnadila predstavením a následným začiatkom predaja svojej vlajkovej lode P7000. Netrvalo dlho a už tu máme nástupcu, ktorý by mal tiež zaujať vynikajúcou výbavou a priaznivou cenou.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Nová P8000-ka v sebe skrýva procesor osemjadrový MediaTek MT6753 s frekvenciou 1,5 GHz a podporou pre medzinárodné LTE siete. Hodnota operačnej pamäte RAM je 3 GB. V tele s kvalitným spracovaním nájdeme nadpriemernú 4200 mAh batériu, ktorá by mala živiť 5,5-palcový Full HD displej. Spoločnosť Elephone myslela aj na priaznivcov kvalitných fotografií a do svojej novej vlajkovej lodi vložila 13 MPx zadnú a 5 MPx prednú kameru. Po sofvérovej stránke bude novinka bežať na najnovšom Androide 5.0. Potešíme aj nadšencov, ktorí využívajú snímač odtlačkov prstov, nakoľko nový Elephone bude podporovať túto technológiu.

Elephone P8000

Elephone P7000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Nový Elephone P8000 je skôr evolúciou a vynikne hlavne nadpriemernou batériou a priaznivou cenou. Oficiálnu dostupnosť zatiaľ nepoznáme, no vieme, že štartovacia cena sa bude pohybovať okolo 190 €.

Zdroj: Neowin.net

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú