[Video] Elephone P7000 prešiel testom ohybnosti, môžete ho tiež vidieť zvnútra

Teraz čítate
[Video] Elephone P7000 prešiel testom ohybnosti, môžete ho tiež vidieť zvnútra

Test ohybnosti je v poslednom čase veľmi častou skúškou pri testovaní smartfónov. Nevyhla sa tomu ani vlajková loď čínskeho výrobcu Elephone, P7000. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Prvé kusy novej vlajkovej lode sa začali rozposielať v priebehu minulého týždňa a tak tu máme prvé testy. Elephone P7000 v sebe skrýva procesor MediaTek MT6752 a v spojení s 3 GB RAM tvoria dokonalý stroj so slušným výkonom. Medzi hlavné prednosti môžeme zaradiť podporu Dual SIM a LTE sietí aj na našom území. P7000-ka má 5,5-palcový Full HD displej, ktorý živí 3450 mAh batéria. Veľkým lákadlom je aj snímač odtlačkov prstov.


Elephone P7000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Vo videu vyššie si môžete pozrieť ako dopadla novinka od Elephone v teste ohybnosti. Do komentárov nám dajte vedieť, čo si o výsledku myslíte. Cena Elephone P7000 sa na Slovensku pohybuje okolo 280 €.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.