Portfólio Xiaomi je tak široké, že pri kúpe takmer akéhokoľvek produktu je veľká šanca, že danú vec nájdeš aj v ponuke tejto veľkej čínskej spoločnosti.

Xiaomi sa prostredníctvom spoločnosti 90Fun začalo venovať aj móde, pričom k najznámejším produktom patria štýlové tenisky. K dispozícii je však aj špeciálna bunda, ktorá je určená do zimného počasia a k udržaniu tepla si pomáha elektrickým vyhrievaním.

V predpredaji už aj pre nás

Cena je stanovená na 99 €. Takúto cenu dosiahneš použitím kupónu BGHU488, ktorý je limitovaný. Aj keď je táto bunda nepatrí medzi najlacnejšie a oproti oficiálnej čínskej je o čosi vyššia, môžeš si byť istý, že za danú cenu dostaneš perfektný kúsok do tvojho šatníka, ktorý oceníš hlavne v silných mrazoch, ktoré posledné zimy trápia aj Slovensko. Nezabudni využiť dopravu EU Priority Line, ktorá nestojí veľa, no zaistí ti bezproblémové doručenie.

Kúpiť elektricky vyhrievanú zimnú bundu od Xiaomi za 99 €

Teplo za každých okolností

Bunda z produkcie spoločnosti 90 Fun dokáže produkovať teplo do všetkých častí tela, od pásu, až po krk používateľa. Vďaka Heatex technológii je tento netradičný kúsok schopný inteligentne vyhrievať potrebné oblasti a ponúka tak príjemne teplo aj v chladných zimných dňoch. Výrobca túto bundu samozrejme nezabudol aj dôkladne otestovať, aby docielil bezpečnosť používateľa. Elektrický obvod v bunde je tak chránený pred skratom a prehriatím, kedy sa odpojí od zdroja energie. Tým môže byť externá batéria.

Pri vyzlečení sa nabíjanie dokáže automaticky vypnúť. Celá bunda je pritom chránená aj proti vode, čo zaručuje certifikácia IPx7 a používateľ ju môže pokojne nosiť aj v daždi či snehu. Zákazník si môže vybrať zo známych veľkostí, aby mu bunda sadla dokonale. Na výber je tak veľkosť S, M, L, XL a XXL. Dostupná je len jedna farebná varianta.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú