banner-le-max-2
Do predstavenia nového elektrického auta v podaní spoločností Faraday Future a LeEco ostáva už len pár týždňov. Oficiálny event je stanovený na začiatok januára v roku 2017, kde bude mať novinka svoju premiéru. Teraz sa na svet dostali oficiálne videá a rendery nového elektrického auta.

S vyššou spotrebou prírodných zdrojov, je čas, aby ľudstvo hľadalo alternatívny pohon pre svoje stroje a najmä automobily. K jedným z nich patrí aj elektrický pohon, ktorý nie je vo svojom segmente úplnou novinkou, no momentálne je ako alternatíva využívaný najčastejšie. Po spoločnosti Tesla a ďalších, prinesie na svetlo sveta svoje elektrické auto aj čínske LeEco v spojení s Faraday Future.

faraday-future-crossover-rendering

Táto skvelá novinka bude mať premiéru už 3. januára 2017. Nedávno boli odhalené prvé rendery, ktoré približovali podobu prednej a zadnej časti auta. Tie si do svojich rúk zobrali dizajnéri, ktorí teraz ukázali, ako by budúci konkurent pre Teslu mohol vyzerať a musíme uznať, že ide o krásny, moderný dizajn. Pred kapotou a v zadnej časti FF elektrického auta zaujmú najmä svetlomety, ktoré sa tiahnu po celej šírke auta. Kapota novinky bude samozrejme kratšia v porovnaní s klasickými autami, ktoré poháňajú spaľovacie motory.

faraday-future-crossover-rendering-4

TIP: Tech News: Vodič Tesla Model S prežil zrážku s kamiónom vo vysokej rýchlosti, po incidente vyšiel z auta po vlastných

Taktiež strecha bude prispôsobená lepšej aerodynamike, aby sa čo najviac znížila spotreba energie. Tej bude mať automobil viac než dostatok, pretože so svojou 92 kWh batériou bude schopný prejsť vzdialenosť až 482 km na jedno nabitie. Spoločnosť teraz uviedla dve oficiálne videá, na ktorý je zachytená novinka v čiernom maskovaní a až do poslednej chvíle tak zrejme nebudeme poznať presnú podobu auta. Neostáva nám nič iné, len počkať do 3. januára, kedy bude jedno z prvých elektrických áut od LeEco predstavené.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP