Aktuálny ročník herného veľtrhu E3 2019 prináša množstvo noviniek. Väčšina štúdií má už svoje prezentačné dni za sebou a my ti prinášame prehľad tých najväčších noviniek z posledných dní.

Herný svet v posledných dňoch žije naplno, keď je každý deň v na veľtrhu E3 2019 v Los Angeles predstavených množstvo noviniek. Svoju časť má už za sebou napríklad aj Ubisoft, Bethesda, ale aj štúdio Square Enix.

Watch Dogs Legion

Tretí titul zo série Watch Dogs o Ubisoftu, Watch Dogs Legion, prichádza s novinkami ako napríklad vylepšená funkcia NPC Control, ktorá ti umožní poskladať z vybraných občanov tím bojovníkov odporu. Legion je zasadený do prostredia Londýna po nedávnom Brexite, a príde 6. marca 2020.

Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine

Rainbow Six Quarantine je tematická taktická co-op hra od Ubisoftu pre 3 hráčov, ktorá je pokračovaním populárneho titulu Rainbow Six Siege. Zahrať si ju budeš môcť začiatkom roka 2020.

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint

Už predstavený titul Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint dostal nový trailer a taktiež dátum sputenia beta verzie hry, ktorý je stanovený na 5. septembra.

Cyberpunk: 2077

Štúdio CD Project Red ukázalo na E3 2019 nový trailer na očakávaný titul Cyberpunk: 2077, na ktorom okrem iného prekvapil aj Keanu Reeves(John Wick). Takisto bol predstavený aj oficiálny dátum vydania hry, ktorý je 16. apríla 2020.

Doom Eternal

Bethesda na veľtrhu E3 ukázala nový Doom Eternal, ktorý prichádza s vylepšeným režimom pre multiplayer. Hru si budeš môcť zahrať už 22. novembra tohto roku.

Wolfenstein: Youngblood

Nového traileru sa na E3 dočkal aj nadchádzajúci titul Wolfenstein: Youngblood, ktorý príde už 26. júla.

Gods & Monsters

Gods & Monsters je príbehová RPG hra od tvorcov Assassin’s Creed Odyssey, ktorá príde 25. februára 2020, a bude sa sústrediť na grécku mytológiu.

Final Fantasy VII Remake

Nová verzia hry Final Fantasy VII od štúdia Square Enix prinesie hlavne inovovanú bojovú mechaniku, a jej príchod je stanovený na 3. marca 2020.

Marvel’s Avengers

Hra Marvel’s Avengers od Square Enix konečne dostáva oficiálny trailer. Bude to poriadna akcia pre štyroch možných hráčov, a zahrať si ju budeš môcť 15. mája 2020.

BONUS: Tom Clancy’s Elite Squad

Ubisoft taktiež prináša novú RPG hru na mobilné zariadenia s názvom Tom Clancy’s Elite Squad, na ktorú sa už môžeš zaregistrovať na jej stránke.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom