banner-mi-note-2
O popularite noviniek od Xiaomi niet pochýb. Dokazujú to najmä predajné čísla a rýchlosť vypredaných zariadení, ktoré po spustení predaja išli doslova na dračku. Teraz sa však tieto zariadenia dostali v Číne do zliav a pozrite sa, čo sú ľudia ochotní pretrpieť kvôli novému smartfónu.

Spoločnosť Xiaomi oznámila, že 11.novembra, len pár hodín pred obedom, sa spustia zľavy na nové top modely spoločnosti. Konkrétne je reč o Xiaomi Mi Note 2 a Mi MIX, ktorý má obrovský 6,4″ bezrámikový displej. To čo táto informácia spustila, sme mohli často sledovať aj pri predaji nových jabĺčiek od Apple. Fanúšikovia túžia po nových Xiaomi smartfónoch tak veľmi, že sú ochotní čakať dlhé hodiny vo frontách, dokonca aj mimo priestorov predajní, len aby sa dostali k vytúženému smartfónu. Takýto nával zrejme prekvapil aj samotné Xiaomi.

xiaomi-mi-mix-a-note-2-predaj-v-cine-5

Z fotografií, ktoré uverejnil samotný vice-prezident a spoluzakladateľ spoločnosti, Wang Chuan, vidno množstvo fanúšikov a budúcich šťastných majiteľov noviniek, ktorí sa aj napriek zime dobre pripravili a prišli si vyčkať dlhú frontu, aby sa k smartfónom dostali. Samozrejme, že v ich výbave nechýbala teplá bunda, deky, rukavice, teplé nápoje a pochopiteľne aj veľa trpezlivosti. Milou správou je, že takéto čakanie vo frontách už nie je len prevažne mužská záležitosť, ale na svoje si chcú prísť aj ženské fanúšičky Xiaomi. Rady sa však zväčšujú každou chvíľou a dosahujú naozaj úctyhodných rozmerov. Na tomto prípade sa skvelo demonštruje popularita spoločnosti a jej nových high-end smartfónov, ktorá stúpa závratným tempom. Veď pozrite sa sami.

xiaomi-mi-mix-a-note-2-predaj-v-cine-1 xiaomi-mi-mix-a-note-2-predaj-v-cine-2 xiaomi-mi-mix-a-note-2-predaj-v-cine-3 xiaomi-mi-mix-a-note-2-predaj-v-cinexiaomi-mi-mix-a-note-2-predaj-v-cine-4xiaomi-mi-mix-a-note-2-predaj-v-cine-6

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP