banner-redmi-note-3-pro
Zopo Speed 8 čoraz viac ukazuje, že bude výkonným zariadením. Spoločnosť už skôr odhalila niektoré špecifikácie pripravovanej vlajkovej lode a len pred pár dňami odkryla aj finálny dizajn smartfónu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Dizajn novinky bude veľmi podobný predchodcovi, Zopo Speed 7. Tvar smartfónu zostáva bez zmeny a nič sa nemení ani v prípade kovového rámu. Zopo ale predsa len prinesie pár noviniek, tie budú viditeľné hlavne na zadnej strane zariadenia. Vyčnievajúci fotoaparát, duálny LED blesk a pod ním sa nachádzajúci senzor odtlačkov prstov budú odlišovať Zopo Speed 8 od predchodcu. Okrem toho, zadný kryt tentoraz nebude hladký, ale príde v textúrovanej podobe.

Zopo ZP951 Speed 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Speed-8-ID-Reveal-01
Jednotlivé špecifikácie vlajkovej lode už boli predstavené samotnou spoločnosťou Zopo. Vieme teda, že Zopo Speed 8 bude ako jeden z prvých smartfónov vybavený 10- jadrovým procesorom Helio X20. Ďalšia výbava zahŕňa 4 GB RAM, senzor odtlačkov prstov, 3600 mAh batériu, USB Type-C a NFC. Na zadnej strane nájdeme kvalitný 21 MPx senzor Sony IMX230, zatiaľ čo vpredu sa objaví 8 MPx selfie kamera. Potvrdený je aj Android 6.0 Marshmallow či 5.5- palcový displej, jeho rozlíšenie si však Zopo zatiaľ nechalo pre seba.

zopo-speed-8-fotoaparat
Z uvedených informácií je jasné, že Zopo si tento rok dáva naozaj záležať a špecifikácie Speed 8 ukazujú, že pôjde o výkonné zariadenie. Predstavenie sa bude konať už 24. februára na MWC v Barcelone a to od 10:30 hod. Zopo tak chce pravdepodobne upútať pozornosť aj na seba popri predstavení veľmi očakávaného Xiaomi Mi5. Hostiteľom predstavenia je Jorge Lorenzo, ambasádor značky a MotoGP šampión. Dúfajme teda, že Zopo pridá k výkonným špecifikáciám aj atraktívnu cenovku. Bolo by  zaujímavé sledovať kvalitné a cenovo dostupné Helio X20 zariadenie súperiť s populárnejšími Snapdragon modelmi.

speed-8

Zdroj: Zopo

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP