banner-redmi-3
Spoločnosť Zopo odkryla niektoré špecifikácie k pripravovanej vlajkovej lodi Zopo Speed 8. Novinka bude predstavená 24. februára na blížiacom sa veľtrhu moderných technológií MWC v Barcelone.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Už skôr prenikli informácie, že Zopo Speed 8 bude ako jedným z prvých smartfónov vybavený procesorom Mediatek Helio X20. Chýbať nebude ani snímač odtlačkov prstov či konštrukcia z kovu. Zopo nedávno potvrdilo ďalšie špecifikácie. V oficiálnej správe nechýba potvrdenie najnovšieho Androidu 6.0 či odhalenie, že procesor Helio X20 bude spolupracovať so 4 GB pamäťou RAM. O dostatok energie sa postará batéria s kapacitou 3600 mAh.

Zopo Speed 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


zopo-speed-8-foto
Zopo sa pri odhaľovaní špecifikácií Speed 8 obzvlášť zameralo na fotoaparát. Novinka bude vpredu vybavená 8 MPx snímačom, takže video hovory či populárne selfie nebudu problém. Na zadnej strane nájdeme 21 MPx snímač Sony IMX230 spolu s funkciou rýchleho fázového zaostrovania PDAF, ktorá takmer okamžite a automaticky zaostrí vašu fotografiu. Ďalšie detaily fotoaparátov zostali skryté a zostáva dúfať, že spolupráca s použitými kvalitnými snímačmi bude na vysokej úrovni. Do predstavenia Zopo Speed 8 zostáva ešte necelý mesiac, dovtedy sa možno dozvieme ďalšie detaily.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP