Ak patríš medzi fanúšikov revolučného Xiaomi Mi MIX, isto ti neunikol náš článok, v ktorom sme popisovali všetky jeho nie práve dokonalé vlastnosti. Jeden z bodov sa týkal jeho bezrámikového displeja, pričom sme dúfali, že druhá generácia príde s ešte o čosi lepším displejom.

Podľa najnovších správ sa tieto priania skutočne vyplnia, nakoľko sa technologickým svetom začali šíriť informácie o tom, že displej Mi MIX 2 bude zaberať až 93 % prednej plochy. To značí významný pokrok oproti prvej generácii, ktorá sa môže chváliť displejom vypĺňajúcim 91,3 % z celej prednej strany. Obľúbená čínska spoločnosť rozhodne má čo vylepšovať a konkurencia jej dýcha na chrbát. Len týždeň dozadu bolo odhalené LG G6, ktoré taktiež disponuje displejom s minimálnymi rámikmi, pričom sa už čo nevidieť dočkáme nových vlajkových modelov spoločnosti Samsung.

Xiaomi Mi MIX môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Tie majú okrem nevýrazných rámikov prekvapiť aj zahnutými okrajmi či jemným QHD rozlíšením displeja. Xiaomi tak musí do pripravovanej druhej generácie modelu MIX vložiť to najlepšie, čo bude mať k dispozícii. Práve displej, ktorý by ponúkol o čosi užšie rámiky na spodnej časti, by dokázal s určitosťou opäť zaujať celý technologický svet.

Nenechaj si ujsť
Xiaomi Mi MIX 2 bude ešte revolučnejšie, máme nové informácie

Podobne sa to podarilo aj prvej generácii, na ktorú si mnohí ľudia robili zálusk, no vďaka obmedzenej výrobe sa stále nedostalo na každého. Práve Xiaomi Mi MIX 2 by mohol problémy s nedostupnosťou vyriešiť, pričom nám zostáva len dúfať, že čínsky technologický gigant tentoraz neobmedzí výrobu. Implementácia kvalitnejšieho displeja a viacerých vylepšených prvkov by však mohla vyhnať cenu ešte o kúsok nahor, no v tejto fáze to zatiaľ ešte nevieme potvrdiť.

Pošli nám TIP na článokNovinky