Je viac než isté, že v tomto roku môžeš očakávať nového nástupcu úchvatného Xiaomi Mi MIX. Dizajn druhej generácie znova navrhne francúzsky návrhár, Philippe Starck. Okrem špičkového dizajnu prinesie novinka aj mnoho kľúčových inovácií, čím v segmente smartfónov znova vynikne. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Na veľtrhu MWC 2017 nám mnohí výrobcovia predstavili svoje najnovšie kúsky spolu s inovatívnymi technológiami. Spoločnosť Goodix pri tejto významnej príležitosti tak odhalila novú technológiu so vstavaným snímačom odtlačkov prstov priamo v displeji. Vďaka tejto možnosti budú môcť výrobcovia ušetriť množstvo miesta v konštrukcii. Zároveň však nebudú musieť používať senzor na snímanie odtlačkov prstov, ktorý bol doteraz umiestnený buď v hardvérovom tlačidle pod displejom, alebo na zadnej strane.

zdroj fotografie: Gizmochina

Nenechaj si ujsť
Toto očakávame od druhej generácie revolučného Xiaomi Mi MIX

Podľa analytika Suna Changxua predstaví podobnú technológiu aj Apple. Do tej doby sa však displej so vstavaným snímačom odtlačkov prstov už ocitne v prvých smartfónoch od čínskych výrobcov. Známy priemyselný analytik, Pan Jiutang, tvrdí, že prvým smartfónom s novou technológiou od spoločnosti Goodix má byť práve spomínané Mi MIX 2. To však zďaleka nebude jedinou inováciou. Predpokladá sa totiž, že táto novinka príde aj s displejom, ktorý pokryje viac ako 91,3 % prednej strany.

zdroj fotografie: Gizmochina

V poradí už druhá revolučná novinka od Xiaomi ale môže priniesť ešte omnoho viac vylepšení, čím sa znova vyšvihne vysoko nad pomyselnú tohtoročnú latku revolučnosti smartfónov. S postupom času sa tak začínajú vynárať prvé správy a rozhodne sa máme na čo tešiť. Nové správy prichádzajú aj ohľadom aktuálneho modelu Mi MIX. Samotný prezident spoločnosti, pán Lin Bin, potvrdil, že sa výroba výraznejšie navýši. To znamená, že už čoskoro budeš môcť vidieť tento skvost v hojnejšom počte. Skvelé a tlieskame!

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
25%
Páči sa mi to
56%
Chcem to
6%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
6%
Neznášam to
6%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]