banner-redmi-3
V utorok sme priniesli informáciu, že Lin Bin, prezident spoločnosti Xiaomi na populárnej čínskej sociálnej sieti Weibo zdieľal dvojicu fotografiií zhotovených smartfónom Xiaomi Mi5. Ďalšie fotografie na seba nenechali dlho čakať.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Dnes sa k nemu pridala ďalšia dôležitá tvár Xiaomi, Hugo Barra. Niekdajší zamestnanec internetového giganta Google však na zdieľanie fotografií použil pre západný svet známejšiu sociálnu sieť, zdieľal ich na Facebooku. Neskôr však svoj pôvodný príspevok aktualizoval a fotografiu nahral v plnom rozlíšení na oficiálne anglické MIUI fórum. Vďaka rozlíšeniu fotografie, ktoré je 4608 x 3456 pixelov, zisťujeme, že Xiaomi Mi5 príde so 16 MPx fotoaparátom! Žiaľ, EXIF informácie boli z fotografie odstránené a ostatné detaily fotoaparátu sú teda zatiaľ neznáme.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Fotografia v plnom 16 MPx rozlíšení

Vo svojom príspevku tvrdí, že nepoužil žiadne populárne filtre alebo špeciálne nastavenia, len HDR režim. Aj vďaka tomu je zhotovená fotografia ešte zaujímavejšia. Barra tiež spravil 100%-tný výrez časti fotografie, kde môžeme vidieť naozaj ostré detaily. Vysokej kvalite fotografie zodpovedá aj jej veľkosť na disku, keďže fotka má až 11,2 MB.

Xiaomi Mi5 foto2 Xiaomi Mi5 foto3

TIP | Xiaomi Mi4 v parádnom výpredaji!

Toto nesmiete prehliadnuť! Nestarnúci Xiaomi Mi4 môže byť teraz váš len za 166 eur!

Zdroje: Gizchina

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP