banner-redmi-3
Konečne niečo nové! Opakovaných informácií okolo Xiaomi Mi5 bolo už viac než dosť a verejnosť pomaly stráca trpezlivosť. Do oficiálneho predstavenia na MWC 2016 v Barcelone ostáva ešte 15 dní.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Najhorúcejšou dnešnou správou sú bez pochýb uniknuté fotografie, ktoré boli vytvorené novým klenotom čínskeho giganta. Prezident spoločnosti, Lin Bin, zdieľal na sociálnej sieti Weibo dvojicu veľmi zaujímavých fotiek. Samotné fotografie sú vyhotovené na neznámej pláži a pri pohľade zaujmú aj náročnejších fotografov. Doteraz sme vedeli, že Xiaomi Mi5 príde s nadupaným fotoaparátom, no dnešné fotografie ešte viac “navnadili“ skalných fanúšikov. Samozrejme, farebné podanie a kvalita fotiek je jedno z najlepších na svete, no najprekvapivejším aspektom je vták prelietajúc okolo, ktorý je krásne zachytený bez náznaku akéhokoľvek rozmazania.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Tento veľmi sľubný náznak fotografických schopností chystanej novinky je najlepšie vidieť na druhej fotke, ktorá je krásna po každej stránke. Za všetkým stojí mocný fotoaparát, ktorý pravdepodobne ponúkne rozlíšenie 16 MPx a dopomáhať mu bude optická stabilizácia obrazu spolu s laserovým zaostrovaním. Oveľa viac nás určite čaká počas oficiálneho predstavenia, ktoré sa bude konať už 24. februára.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP