V roku 2018 Netflix predstavil nový seriál od legendárneho Matta Groeninga, ktorý rozdelil divákov na dva tábory. Niektorí animák Disenchantment zasadený do stredoveku okamžite zavrhli, iní v ňom objavili pre autora špecifické čaro, ktoré sa s príchodom druhej série ešte väčšmi umocnilo.

Skupina československých fanúšikov Netflixu na Facebooku teraz upozorňuje na nový trailer očakávanej tretej desiatky častí, ktorý okrem tradičného humoru stavajúceho na parodovaní všetkého možného a ľúbezných postavách odhaľuje aj dátum vydania.

Pokiaľ patríš medzi fanúšikov animákov pre dospelých, Disenchantment by si mal dať rozhodne šancu. Seriál sa totiž vyznačuje komickými postavami, ktoré majú tendenciu sa po celú minutáž seriálu držať vopred stanovenej charakterovej kresby, čo je v mnohých prípadoch hlavným dôvodom humoru.

Na čele príbehu je tínedžerská princezná Tiabeanie, ktorej medzi najobľúbenejšie kratochvíle aj napriek modrej krvi v žilách patrí alkohol a sedliacka zábava.

Zdrojom mnohých humorných situácií je osemnásťročný v každej situácii optimistický elf Elfo, vďaka ktorému si divák užije jednu vyšperkovanú hlášku za druhou. Elfovi sekunduje osobný démon hlavnej hrdinky, Luci, starajúci sa o sarkastickú a čiernu stránku humoru.

Nenechaj si ujsť
Mnohí ich prehliadli, no sú úžasné. Toto je 8 menej známych seriálov s famóznym hodnotením

Seriál sa v dobe vydania stretol s rôznymi názormi, kedy sa mu vyčítal najmä slabší rozbeh, respektíve v porovnaní s konkurenciou (aj na Netflixe) strohejší humor. S ďalšími časťami a novou sériou si však Disenchantment vyrazil vlastnú cestu, ktorá v mnohých smeroch buduje na základoch legendárnej žltej rodinky.

Už podľa traileru je isté, že pokračovanie bude pokračovať v rozbroji Tiabeanie a jej matky. Pokračovania v podobe kompletnej desiatky častí sa na Netflixe okamžite aj s českými titulkami dočkáme 16. januára.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP