banner-redmi-3
Ak ste sa rozhodli, že v novom roku si doprajete smartfón z Číny, neprehliadnite túto lákavú ponuku. Používatelia s menšími nárokmi sa môžu zamerať na smartfón Cubot Note S, ktorý je momentálne vo vynikajúcej akcii.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Nás partnerský e-shop Everbuying.net spúšťa predpredaj smartfónu Cubot Note S, ktorý kúpite už za 73 €. Samotný predpredaj trvá do 30. januára a následne bude zariadenie distribuované majiteľom.

cubot-note-s
Novinka disponuje krásnou konštrukciou, ktorej dominuje 5,5-palcový HD displej na prednej strane. Pod kapotou pracuje 4-jadrový procesor MediaTek MT6580 s pracovnou frekvenciou 1,3 GHz. Sekunduje mu 2 GB operačnej pamäte RAM a 16 GB interné úložisko, ktoré je možné rozšíriť pomocou microSD kariet. Po softvérovej stránke Cubot zvolil takmer najnovší Android 5.1 Lollipop. Fotografické zručnosti smartfónu obstaráva 8 MPx zadný a 2 MPx predný selfie fotoaparát.

cubot-note-s(1)
Najlákavejším prvkom je však veľká 4050 mAh batéria, ktorá by vzhľadom k naozaj nenáročnej hardvérovej výbave mohla poskytnúť výbornú výdrž. Výbavu zakončuje DualSIM funkcionalita, no bohužiaľ smartfón nepodporuje najmodernejšie 4G LTE mobilné pripojenie. Na záver ešte jedna skvelá informácia. E-shop spúšťa 2 servisné strediská v Európe. Najbližšie stredisko je u našich severných susedov v Poľsku a druhé sa nachádza v Nemecku. Pre koncového zákazníka to znamená, že v prípade poruchy počas záručnej doby nemusíte posielať zariadenie naspäť do Číny.

Cubot Note S najvýhodnejšie kúpite v e-shope Everbuying.net!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP