banner-redmi-note-3-pro
Čínske smartfóny nie sú známe len svojím solídnym výkonom, perfektnou cenou, ale v mnohých prípadoch aj svojou obrovskou batériou. Teda aspoň pokiaľ sa výrobca nesnaží telo smartfónu urobiť čo najtenšie, ako napríklad Vivo. Vtedy už na kapacite batérie až tak nezáleží. V poslednom čase však výrobcovia predstavujú smartfóny s viac ako 4 000 mAh batériou ako na bežiacom páse. Poďme sa pozrieť na ďalší z nich.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Mnoho výrobcov má v obľube používať pri smartfónoch s veľkou batériou procesor MediaTek MT6735 vďaka jeho šetrnosti k batérii, ale aj nízkym nákladom na výrobu. Výnimkou nie je ani nový Cubot H2, ktorý prichádza nielen so spomínaným procesorom, ale aj s 5.5-palcovým displejom s menším HD rozlíšením. Vidno teda, že výrobca šetril aj na najväčšom žrútovi batérie. Pamäť RAM disponuje kapacitou 3 GB, úložisko 16 GB a fotenie bude mať na starosti hlavný 13 MPx fotoaparát s duálnym LED bleskom (softvérovo upravené na 16 MPx) a predný 5 MPx fotoaparát (softvérovo upravené na 8 MPx). Najväčším lákadlom je samozrejme 5 000 mAh batéria. Narástla tým aj hrúbka zariadenia, no nie je to nič hrozné. Celkové rozmery sú 149.9 x 76.5 x 9.1 mm.

Cubot H1 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


cubot h2 white
Tento smartfón dokonca ako jeden z mála disponuje aj všetkými slovenskými LTE frekvenciami! Frekvenciami 800 / 1 800 / 2 600 sa tak bezproblémovo pripojíte u všetkých slovenských operátorov. A to aj s podporou DualSIM. Operačným systémom je Android vo verzii 5.1 Lollipop a príchod smartfónu na trh sa očakáva v nadchádzajúcich týždňoch. Cena zatiaľ nie je známa.

cubot h2 black

Zdroj: gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP