Remake hry Crash Bandicoot vydalo štúdio Activison len koncom júna minulého roku ako exkluzívny titul pre Playstation 4. Nového dizajnu sa dočkali všetky 3 časti a pribudol úplne nový level. Už vtedy sa šuškalo o tom, že hra sa dostane aj na ostatné platformy.

Špekulácie sa nakoniec potvrdili, keď túto správu potvrdilo samotné štúdio Activision, pričom sme sa dozvedeli aj konkrétny dátum, kedy sa tak stane. Informáciu priniesol portál IGN.

Už toto leto

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy príde na PC, Xbox One a Nintendo Switch už toto leto. Konkrétne sa tak stane 10. júla. Pôjde  pritom o tieto tri tituly: Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back a Crash Bandicoot: Warpred. N. Sane Trilogy prinieslo všetky tri tituly, no s vynovenou grafikou. Obsahuje všetky pôvodné levely, aj s typickými postavičkami. Jedinou zmenou je tak nový level s názvom Stormy Ascent.

Podľa vývojára je tento remake ťažší než pôvodná verzia. Takže sa je rozhodne na čo tešiť. Nostalgické spomienky sa vynoria takmer každému, hlavne pri spomenutí si na legendárnu televíznu reláciu Maxihra, kde bol Crash Bandicoot jednou z najobľúbenejších hier. Navyše nepotvrdené informácie hovoria o tom, že už v budúcom roku by sme sa mali dočkať úplne novej hry, kde bude hlavnou postavou práve Crash.

Nenechaj si ujsť!
Herná pecka známa z počítačov prichádza na Androidy aj iOS. Ponúka zábavné súboje stovky hráčov

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom