Obľúbená FPS hra, ktorá sa teší obľube miliónov hráčov po celom svete, sa dočkala aj svojej Free verzie. Dostupná je priamo na Steame a stiahnuť si ju môže ktokoľvek.

Je to už viac než 6 rokov, odkedy sa na Steame objavila prvá verzia Counter Strike: Global Offensive. Ide o kompetitívnu hru, v ktorej sa proti sebe postavia dva tímy, v každom po päť hráčov. Oproti predchádzajúcim verziám pribudli nové mapy, charaktery, zbrane a tiež množstvo skinov. Z hry sa za krátky čas stihol stať fenomén s miliónmi hráčov a množstvom turnajov, ktoré sú dotované miliónmi dolárov.

Zdarma, ale v obmedzenom režime

Ak hru stále nevlastníš a ohľadom jej kúpy váhaš, tak máš teraz jedinečnú možnosť si ju vyskúšať. Na Steame je totiž dostupná jej Free verzia, ktorá by sa dala nazvať aj akýmsi demom. Hrať je totiž možné len offline proti botom, prípade sledovať zápasy cez GOTV. Pre tých, ktorí si chcú hru len vyskúšať je to však skvelá možnosť. Sledovaním zápasov cez GOTV sa zas môžeš priučiť novým taktikám, alebo sledovať niektorý z turnajov.

Pridať hru CS:GO do svojej knižnice na Steame

Hra je dostupná pre všetky operačné systémy. Požiadavky sú taktiež veľmi nízke a hru si zahráš aj na bežnom notebooku. Plná verzia stojí následne 12,49 €. Využiť však môžeš niektorí z výpredajov, napríklad aj ten blížiaci jesenný a titul si zakúpiť v nemalej zľave.

Prečítaj si tiež
Bin Ládin ako vášnivý hráč Counter Strike či fanúšik filmov pre dospelých. Zverejnené dáta z jeho osobného počítača sú hitom internetu

Aj napriek tomu, že je hra stará už niekoľko rokov, tak je neustále aktualizovaná, s množstvom nových doplnkov. Neustále tiež pribúdajú nové skiny a z času na čas sa objaví špeciálny event, kde máš možnosť získať zaujímavé veci. Tešiť sa môžeš už aj na blížiaci sa Major v Londýne, kde sa predstavia tie najlepšie tímy sveta a hrať sa bude o celkový prizepool 1 milión dolárov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP