Americká tajná služba CIA nedávno zverejnila informácie týkajúce sa Usámu Bin Ládina, bývalého vodcu Al-Káidy. Jednalo sa predovšetkým o obsah z jeho osobného počítača. To, čo sa v ňom nachádzalo, ťa rozhodne prekvapí.

Medzi všetkými zverejnenými dátami, ktoré dosahovali približne 200 GB, sa našli skutočne zaujímavé veci. Bin Ládin mal na disku niekoľko GB filmov, ako napríklad Batman alebo známy animák Autá. Rovnako sa tu našli aj filmy pre dospelých a americké dokumenty o ňom samom, ktoré takisto s obľubou sledoval. Taktiež sa tu našlo niekoľko rodinných fotiek a videí.

Steam nabitý zaujímavými titulmi

Na jeho počítači našla tajná služba dokonca nainštalovanú službu Steam. Bin Ládin bol teda skutočne vášnivý hráč počítačových hier. Hrával tituly, ako Final Fantasy či dokonca najpopulárnejšiu strielačku Counter Strike. Klásť si otázku, ktorú stranu u CS-ka preferoval, je asi zbytočné… Aktuálne sa však k týmto údajom nie je možné dostať, pretože servery nezvládli nápor zvedavých záujemcov. Neskor sa k nim však pravdepodobne bude možné dostať na tomto odkaze.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom