Prehliadanie internetu cez smartfóny sa stalo bežnou rutinou každého z nás. Bezpečnosť pripojenia netreba brať na ľahkú váhu, a to najmä pri verejných sieťach. Služba Cloudflare je jedným z najlepších spôsobov ako bezpečne surfovať po webe a teraz je dostupná aj vo forme aplikácie pre Androidy, ale aj iPhony.

Využívať Cloudflare bolo možné už od 1. apríla tohto roka. Každý, kto pri prehliadaní internetu potrebuje mať pocit bezpečia, môže svoju DNS zveriť do rúk tejto služby, ktorá teraz prichádza aj na ďalšie zariadenia.

Vyššia bezpečnosť a rýchlejší internet

Spoločnosť rozšírila svoje obzory a aplikáciu 1.1.1.1: Faster Internet priniesla aj do obchodov App Store a Obchod Play. Používatelia si tak môžu jednoduchým spôsobom zabezpečiť svoje pripojenie k internetu, pričom sa pri prezeraní webu k navštevovaným stránkam len tak nedostane ani provider, ani prípadný hacker.

Nenechaj si ujsť
Bezplatná aplikácia pre MacOS ponúka to, na čo Apple prekvapivo zabudol

Spustili sme 1.1.1.1, aby sme používateľom ponúkli lepšiu voľbu pre rýchle a bezpečné prehliadanie internetu kdekoľvek. Aplikácia umožňuje jednoduchší prístup k rýchlemu a šifrovanému DNS smartfónov.“ – Matthew Prince, generálny riaditeľ spoločnosti Cloudflare.

S využitím ponuky Cloudflare bude DNS bezpečne maskované počas celej doby prehliadania. Aktivácia služby pritom prebieha po inštalácii aplikácie len jediným tlačidlom, ktorým ju je možné zapnúť, respektíve vypnúť. Pred zabezpečením pripojenia je však potrebné udeliť aplikácii povolenie pre inštaláciu VPN profilu. Ani bežné internetové pripojenie nemusí byť tak celkom bezpečné, avšak s produktom od Cloudflare sa bude každý používateľ cítiť rozhodne bezpečnejšie.

‎1.1.1.1: Faster Internet
‎1.1.1.1: Faster Internet
Developer: Cloudflare
Price: Free+

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom