Len niekoľko týždňov pred najväčšou hernou udalosťou E3 Expo 2018, sa na internete objavil únik viacerých hier, ktoré mali byť oficiálne predstavené až na tejto konferencii. Zaslúžil sa o to jeden z najväčších obchodných reťazcov.

Kanadské zastúpenie reťazca Walmart omylom (možno nie) zverejnilo na svojej webovej stránke zoznam 40 hier. Medzi nimi však boli aj také, ktoré doteraz neboli predstavené. Vďaka tomu môžme mať obraz o tom, aké herné pecky nás tento rok ešte čakajú. A že sa je veru na čo tešiť.

Gears of War 5

Od poslednej časti ubehli už približne dva roky a mnoho fanúšikov sa už nevie dočkať ďalšieho pokračovania. Ide o jednu z najlepších exkluzivít pre Xbox a na tvorbe tejto hry sa podieľa aj samotný Microsoft. Predstavenie sa očakáva v polovici júna na udalosti E3 Expo 2018.

Forza Horizon 4

Ďalšia z exkluzivít od Microsoftu, tentokrát na poli pretekárskych hier. Fyzika a grafické podanie posledných titulov bolo neuveriteľné, a tak sa máme rozhodne na čo tešiť. Jednoznačne pôjde o ašpiranta o titul hry roka.

Just Cause 4

Tento rok to budú už tri roky, odkedy bola vydaná hra Just Cause 3. Odvtedy nastala menšia odmlka, no pomaly sa začínajú vynárať nové informácie o pokračovaní série. Otvorený svet a v podstate nekonečné možnosti vytvárania chaosu sa niečo, čo dokáže nalákať veľké množstvo hráčov.

Splinter Cell

Nový Splinter by bezpochyby potešil mnohých a bol by príjemným prekvapením. Hra ktorú sme hrávali ešte na tlačidlových telefónoch má strašne dlhú históriu, ktorá sa tiahne od roku 2002. Veríme že na hre sa skutočne pracuje a čoskoro sa dočkáme jej predstavenia.

Assassin‚s Creed Odyssey

Táto hra je v podstate hotovou vecou a je jasné, že sa jej dočkáme na udalosti E3 Expo 2018. Nejde o žiadne veľké prekvapenie, nakoľko takmer každý jeden rok sa predstavuje nová verzia hry.

Veľký update pre Destiny 2

Vylepšenia sa dočká aj titul Destiny 2 a to v podobe masívnej aktualizácie už túto jeseň. Pribudnúť majú nové lokality, nový mód hry a celkovo viac hrateľného obsahu.

Lego DC Villains

Lego hry sú určené skôr pre nenáročných hráčov a predstavujú skôr oddychové tituly. Okoreniť by to mala hra Lego DC Villains, v ktorej budeš môcť hrať a bojovať proti rôznych postavám z DC Comics. Hra bola predstavená koncom mája a je dostupná pre Nintendo, Xbox One a PS4.

Borderlands 3

Bordelands 2 bolo predstavené pred 6 rokmi preto je už načase, aby sme sa dočkali jej nástupcu. Že sa jej aj dočkáme nepriamo potvrdil jeden z hlavných vývojárov a naznačil, že sa je na čo tešiť. Objaviť by sa mala ešte v tomto roku.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom