Kancelárske programy nájdu svoje využitie nielen pri administratívnych úkonoch, ale napríklad aj pri písaní rôznych prác. Vypracovanie tabuliek, štatistík či biznis plánu nie sú ľahkými cieľmi. Teraz sa ale naskytá príležitosť, aby si získal nové skúsenosti v office programoch od Microsoftu, ktoré ocení nejeden zamestnávateľ.

Možno si aj ty pamätáš na počítačové krúžky, ktoré si navštevoval na základnej škole, kde si sa so svojimi spolužiakmi učil prvé kroky v kancelárskych programoch ako Microsoft Word či Excel. Svoje znalosti s týmto softvérom si sa snažil zdokonaľovať, no napriek tomu si nezískal dostatok skúseností?

To vôbec nevadí, pretože teraz máš jedinečnú príležitosť nabrať novú prax, ktorú ti poskytnú word a excel online kurzy špeciálne zamerané na office softvér. Pri mnohých pracovných ponukách zamestnávateľ vyžaduje s týmito typmi programov isté skúsenosti a tie môžeš získať už za pár lekcií. Navyše ťa tieto kurzy nebudú stať polovicu výplaty, pretože ich môžeš kúpiť vo výraznej zľave.

zdroj fotografie: Pixabay

Získať kurz Microsoft Word za 10 €
Pôvodná cena 100 €

Microsoft Word je základným programom, ktorý využívajú nielen pracovníci v kanceláriách, manažéri, ale aj študenti na vysokých a stredných školách. To isté platí aj pre druhý z dvojice programov v ponúkanom kurze, Microsoft Excel. Prvý spomínaný sa pri tomto „školení“ môžeš naučiť používať podľa svojich požiadaviek. Chceš vedieť, ako nastaviť stránky pre svoje projekty, kontrolovať pravopis či pracovať s grafickými prvkami? S týmto kurzom to nebude žiaden problém.

Ten ti poskytne všetky znalosti, ktoré môžeš v tomto programe v budúcnosti využiť, či už pri tímovej práci, alebo pri individuálnom projekte. K mnohým dokumentom sa však viažu aj tabuľky, grafy a štatistiky. Ich vytváranie, upravovanie, analýzu dát a nové príkazy funkcii ti ukáže kurz pre Microsoft Excel.

Získať kurz Microsoft Excel za 10 €
Pôvodná cena 175 €

zdroj fotografie: Pixabay

Nenechaj si ujsť
Odporučil som otcovi tento kurz na Photoshop. S týmto výtvorom prišiel za mnou o týždeň neskôr

V niekoľkých lekciách ťa čakajú práce s formulármi, ich formátovaním či práca s údajmi v reálnom čase a automatizácia náročných úloh s využitím bunkových vzorcov. Ak teda máš tušenie, čo Excel vlastne znamená, no chceš sa v tomto office programe zdokonaliť, neváhaj a využi tento kurz na získanie nových znalostí, pričom ti stačí mať v počítači nainštalovanú verziu Microsoft Excel z roku 2007 alebo novšiu.

Dokonca nemusíš za kurz platiť ani plnú cenu 100 €, pretože teraz ho môžeš mať v 94 % zľave iba za 10 €. Za rovnakú cenu sú dostupné aj lekcie vo Worde. Kombináciou týchto dvoch programov z kancelárskeho balíčka Microsoft Office získaš skúsenosti, ktoré tvoj budúci zamestnávateľ určite ocení alebo ich využiješ pri vlastných projektoch.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom