Na úpravu fotografií dnes existuje množstvo programov, ktoré so zábermi dokážu urobiť doslova zázraky. Jedným z najpopulárnejších je práve Photoshop z dielne spoločnosti Adobe. 

Pokiaľ si aj ty doteraz váhal a nenašiel spoľahlivý zdroj, ktorý by ťa naučil pracovať s Photoshopom, teraz máš ideálnu príležitosť absolvovať jedinečný kurz, ktorý môžeš odporučiť aj svojim známym či priateľom. Ten ťa naučí hneď niekoľko užitočných vecí, a to aj napriek tomu, že si sa s týmto grafickým softvérom nikdy nestretol. Skúsenosti budeš naberať počas 15 lekcií a každá z nich sa zameriava na odlišnú časť programu.

Photoshopzdroj fotografie: Kelvin Designs/YouTube

Nenechaj si ujsť
Vlastníš fotoaparát, no nevieš ho využiť naplno? Vďaka tomuto kurzu s 95 % zľavou sa z teba stane profesionálny fotograf!

Aj keď lektor pri výukách využíva najnovší Photoshop CC 2017, tak vôbec nebude prekážať, ak budeš pracovať s nejakou staršou verziou. V prvom rade si ale prispôsobíš program podľa svojich kritérií, aby sa ti s ním pracovalo čo najlepšie. Potom už prídu skutočné lekcie. Po ich absolvovaní už za pár minút budeš vedieť nechať „zmiznúť“ napríklad svokru z rodinnej fotografie. Zvyčajne tam len prekáža, no nie? ;)

Grafický tablet
zdroj fotografie: Pixabay

Získať kurz Photoshopu iba za 10 €
Pôvodná cena 200 €

Čaká ťa taktiež práca s vrstvami, tvarmi a pero na kreslenie sa pre teba stane kúzelnou paličkou. Samozrejme, tento kurz môže tebe alebo tvojmu priateľovi ponúknuť omnoho viac znalostí práce s týmto grafickým programom. Je však veľmi možné, že sa ty či tvoji známi, ktorým si kurz odporučil, zamilujete do úprav fotografií a už po pár lekciách sa z vás stanú králi Photoshopu.

To všetko je síce pekná predstava, no isto sa pýtaš, čo taký kurz stojí? Máme pre teba skvelé správy, pretože je naň vypísaná až 95 % zľava! Ak sa teda chceš pomstiť kamošovi, ktorý ťa nedávno nachytal, alebo dopriať príbuznému lekcie upravovania fotografií, tak tento kurz je na to priam stvorený. Pôvodná cena lekcií bola na úrovni 200 €. Avšak akciová cena predstavuje len skvelých 10 €. Ja som napríklad odporučil tento kurz môjmu otcovi a o týždeň prišiel za mnou s takýmto výtvorom :)


zdroj fotografie: Meme generator

Po absolvovaní kurzu môžeš kamarátom aj takto upravovať fotky:

Photoshopzdroj fotografie: Memehub.sk

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú