Kingdom Come: Deliverance je historické RPG z dielne českého štúdia Warhorse. Túto vydarenú hru si teraz môžeš vďaka obchodu Epic Games Store vychutnať úplne zadarmo, píše PC Gamer.

Historický RPG titul s názvom Kingdom Come: Deliverance sa odohráva v Čechách, a ponúkne zaujímavý pohľad na život v stredoveku priamo z prvej osoby. Dej je zasadený do začiatku 15. storočia v mestách Sázava, Rataje nad Sázavou a Stříbrná Skalice, a sleduje príbeh mladého Jindřicha, ktorý musí čeliť pokusu Žigmunda Luxemburského ovládnuť Čechy.

Hra si získala fanúšikov najmä vďaka svojej realistickosti, keďže okrem zopár „easter eggov“ sa v nej nevyskytujú žiadne nadprirodzené sily, bytosti ani mágia.

Zobraziť celú galériu (2)
Kingdom Come: Deliverance / Zdroj: Warhorse Studios

Nejde však o jediný titul, ktorý môžeš na Epic Games Store získať úplne bezplatne. Druhou je strategická hra Aztec, ktorá sa podľa názvu odohráva práve v ríši Aztékov tesne pred španielskou inváziou. Zaujímavým prvkom je jej dizajn, ktorý sa náramne podobá na populárny bojový titul MadWorld.

Obe hry budú dostupné zadarmo do 20. februára, avšak obchod Epic Games Store tiež vydal informáciu o ďalšom titule, ktorý budeš môcť získať bezplatne ihneď po tomto dátume.

Ide o strategickú kartovú hru Faeria, ktorá sa na prvý pohľad podobá na legendárny Heartstone. Obsahuje však dynamickú hraciu plochu, s ktorou môžeš umiestnením rôznych krajín a jednotiek priamo manipulovať.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom