Seriálový hit s názvom Breaking Bad bude mať podľa neoficiálnych, ale dôveryhodných informácií aj filmové pokračovanie s rovnomenným názvom. Celovečerný film Breaking Bad má nadviazať na príbeh postavy Jesseho Pinkamana a odohrávať sa má v Novom Mexiku, informuje SlashFilm.

Podľa dostupných informácií by malo byť natáčanie filmu už ukončené, no to sú až do oficiálneho vyjadrenia tvorcov seriálu a filmu iba dohady. Jedna zo seriálových postáv, Bob Odenkirk, ktorý v Breaking Bad stvárňuje Saula, tvrdí, že filmové finále celej série je už natočené a že nechápe, ako to tvorcovia dokázali doteraz udržať v tajnosti.

Celovečerný Breaking Bad má byť natočený

O tom, že sa celovečerný film chystá už vieme, no netušili sme, že môže prísť tak skoro. Ako informuje MovieWeb, film by mal byť dostupný na službách AMC a Netflix už niekedy v priebehu budúceho roka. Bob Odenkirk si však v spomínanom celovečeráku zrejme nezahrá.

Nenechaj si ujsť
Matrix 4 sa stane skutočnosťou. Natáčanie pokračovania legendárnej sci-fi trilógie začne už onedlho

Po tom, čo už naznačil, že film má byť kompletne natočený, odpovedal na ďalšie otázky, že sa už na toto finále nesmierne teší a že je zvedavý, ako to celé dopadne. Z týchto slov súdime, že vo filme nehrá alebo v ňom zohráva úplne malú rolu. Aaron Paul, predstaviteľ kľúčovej postavy v celovečernom filme, si dokonca pred pár mesiacmi dočasne zrušil svoje účty na sociálnych sieťach.

Aj táto reakcia naznačila fanúšikom seriálu, že sa niečo deje. Toto môže byť znamenie toho, že nechcel, aby sa omylom dostali von nejaké informácie o natáčaní filmu Breaking Bad. Na tvorcov seriálu bude teraz zrejme vyvíjaný obrovský tlak, preto si myslíme, že sa čoskoro dozvieme ako to v skutočnosti s celovečerným filmom Breaking Bad je.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom