banner-redmi-3sNespornou výhodou grafickej nadstavby MIUI je jeho stabilita a odladnosť. Tieto dva stavebné piliere priniesli úspech po celom svete a dnes môžeme pokojne skonštatovať, že sa MIUI dokázalo vypracovať medzi najlepšie nadstavby sveta.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Na druhej strane je tu však problém, ktorý sa týka verzií Androidu, na ktorých pracuje nadstavba. Slušné množstvo Xiaomi smartfónov stále beží na Androide Lollipop alebo dokonca na ešte staršom KitKate. Našťastie, aj táto situácia dostane čoskoro vytúžené riešenie. Xiaomi potvrdilo, že nové verzie MIUI v budúcnosti budú pracovať už na najnovšom Androide 7.0 Nougat. Vývojári spoločnosti obdržali zdrojové kódy a môže začať proces prispôsobovania všetkých známych funkcií.

[tip color=“white“]TIP: Android N dostal oficiálne meno Nougat! [/tip]

Xiaomi Redmi 3S 2GB/16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>MIUI-9

Teaser od Xiaomi 

Táto správa určite poteší mnoho fanúšikov, ktorí už nedúfali v to, že ich smartfón dostane novšiu verziu najpopulárnejšieho operačného systému. Včera sme sa dozvedeli, že pomaly začína vývoj MIUI 9 a je teda možné, že práve prvé Beta verzie MIUI 9 budú postavené na Androide 7.0 Nougat. Nechajme sa prekvapiť, čo prinesú nasledujúce mesiace.

Zdroj: Gizmochina

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom