Preslávený čínsky výrobca gadgetov, smartfónov a doplnkov do domácností nevynechal zo svojej ponuky ani elektrické kolobežky, ktoré sú perfektným dopravným prostriedkom v preplnených mestách. Pre ešte lepší zážitok z jazdy teraz prichádza nový model kolobežky, ktorá toho na jedno nabitie vydrží viac. Xiaomi Electric Scooter Pro prináša so sebou ešte väčší dojazd.

Sleduj Fontech aj na sociálnych sieťach!

FacebookInstagramYouTube

Nový model elektrickej kolobežky od Xiaomi je lepším nástupcom predchádzajúcej generácie známej najmä po označením M365. Oproti tomuto kúsku sme sa teraz dočkali ešte väčšieho dojazdu. Zachoval sa však elegantným dizajn a známe smart funkcie, ktoré si doteraz obľúbili mnohí používatelia.

Xiaomi vylepšilo jeden zo svojich najpopulárnejších produktov

Po novom tak Xiaomi Electric Scooter Pro vydrží na jedno nabitie až 45 km, čo je o slušných 15 km viac ako u verzie M365. To umožnil väčší akumulátor s kapacitou 12,8 Ah. Maximálna rýchlosť ostáva na úrovni 25 km/h a zabezpečuje ju výkonnejší 300 W elektromotor. V prípade potreby sa kolobežka opäť nabije na plnú kapacitu batérie za 8 až 9 hodín.

Kúpiť Xiaomi Electric Scooter Pro za 471 € priamo z Európy
Kupón BGEUPRO50

Pri jazde mestom poskytuje používateľovi až 6 rôznych druhov informácií na digitálnom displeji. Medzi nimi nechýba aktuálna rýchlosť, zostávajúca kapacita batérie, informačné ikony o zapnutých svetlách či pripojení na smartfón. Rovnako ako u staršieho predchodcu, nájdeme aj v tejto novinke dvojitý brzdový systém, ktorý je na prednom kolese doplnený o E-ABS.

Pri brzdení je však získaná energia opäť ukladaná do batérie, ktorá sa vďaka tejto technológii rekuperácie môže opäť dobíjať. Zároveň sa zachovalo praktické skladanie kolobežky, ktorú môže používateľ prenášať v rukách alebo ju pohodlne naložiť do kufra auta.

V Európe lacnejšia ako v Číne

Nové Xiaomi Electric Scooter Pro s väčším dojazdom za cenu 471 € dokonca v Európe s kupónom BGEUPRO50 je skvelá ponuka, ktorú rozhodne musíš využiť. Doprava je zadarmo a produkt ti príde behom pár dní. Táto cena je dokonca lepšia, ako keby si kolobežku kúpil priamo v Číne.

O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách.