banner-xtouch
Čínska značka Bluboo je v poslednom týždni skutočne aktívna. Po bližších informáciách o nových Android Wear smart hodinkách, Bluboo Xwatch, tu máme Bluboo opäť, tentokrát s niečím skutočne výnimočným. Privítajte Bluboo Xfire 2, Android smartfón s podporou troch SIM kariet.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Z toho, čo o telefóne vieme, môžeme povedať, že sa zaraďuje skôr do nižšej triedy. Hardvérovo aj cenovo. Má 5-palcový HD displej s už tradičným 2,5D zakrivením, je poháňaný švorjadrovým Mediatek MT6580 procesorom. O kamere nepadlo ani slovo, Bluboo Xfire 2 však má predný LED blesk. Z fotografií môžeme taktiež usúdiť, že beží na Androide Lollipop (prípadne Marshmallow).

Bluboo Xtouch môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


bluboo-xfire-2-2
O SIM úložiskách toho vieme trochu viac. Dve z nich budú nano SIM, tretí slot pravdepodobne pre microSIM. Jeden zo slotov pre nanoSIM bude možné použiť ako slot pre microSD kartu. Bluboo si nový Xfire 2 predstavuje ako telefón, ktorý „zmení svet“. Hovorí taktiež, že sa jedná o prvý telefón svojho druhu, ktorý sa bude predávať celosvetovo. To sú dosť ambiciózne slová, zčasti pravdivé (napríklad Acer má skúsenosti s Triple-SIM telefónmi, ale sú určené len pre špecifický trh). Telefón  príde na trh v januári 2016 za veľmi zaujímavú cenu 65 €.

bluboo-xfire-2

Zdroj: Bluboo

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP