Bluboo Xwatch s Android Wear prídu už vo februári, ich cena nepresiahne 50 €

banner-redmi-note-3
Smart hodinky s Androidom Wear už vyrába väčšina známych výrobcov elektroniky. Teraz sú na rade Číňania – konkrétne Bluboo s ich novinkou Xwatch, o ktorej sme vás už informovali. Dnes sa hodinky ukazujú znova, s dátumom vydania a novými fotografiami.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Hardvérovo sa Bluboo Xwatch môžu porovnávať s dnešnými top výrobcami Android Wear hodiniek, ako napríklad Motorolou alebo LG. Jedná sa konkrétne o smartwatch so štandardným 1,3-palcovým displejom, 512 MB RAM a 4 GB vnútornou pamäťou. Napájané budú 480 mAh batériou a poháňať ich bude dvojjadrový procesor od Mediatek, MT2601 (2 jadrá, 1,2 GHz). To všetko sa výrobcovi podarilo uložiť do 9,8 mm hrubého kovového tela, vďaka čomu sú Bluboo Xwatch tenšie ako napríklad už spomínané Motorola Moto 360 či Apple Watch.

Bluboo Xtouch môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Bluboo Xwatch 1
Z fotiek môžeme usúdiť, že na hodinkách budú 4 hardvérové tlačidlá a že farebných prevedení bude viac. Cena zariadenia ešte nie je upresnená, nemala by sa však vyšplhať nad 50 €. Bluboo Xwatch si budete môcť zakúpiť od dobre známych predajcov čínskej elektroniky.

Bluboo Xwatch 4Bluboo Xwatch 3 Bluboo Xwatch 2

 

Zdroj: androidheadlines.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]