Bluboo oficiálne prichádza na trh s novými smart hodinkami. Privítajte Bluboo Uwatch

banner-xtouch
Čínsku značku Bluboo možno poznáte ako jednu z mnohých ázijských výrobcov telefónov, konkrétne vďaka ich vlajkovej lodi Bluboo Xtouch, o ktorej sme už párkrát písali. Písali sme už aj o ich dvoch nových smart hodinkách – Xwatch a Uwatch. Kým X bolo predstavené už pred mesiacom, U uzrelo svetlo sveta dnes.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Bluboo Xwatch sú okrúhle hodinky pre tých skôr športovo založených. Majú 1,3-palcový displej, 480 mAh batériu, bežia na dvojjadrovom Mediatek procesore s 512 MB RAM a 4 GB internej pamäte. Nechýba samozrejme Bluetooth, GPS, barometer a snímač srdcového tepu. Po softvérovej stránke bežia na Android Wear, platforme, ktorú používajú aj trikrát drahšie smart hodinky. Tieto špecifikácie sú veľmi podobné smart hodinkám firiem ako Huawei či Motorola. Čo ich však odlišuje, je cena: tá by sa podľa odhadov mala pohybovať okolo 90-100 €. Bluboo Xwatch sa bohužiaľ ešte oficiálne nepredávajú.

Bluboo Xtouch môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Bluboo-Uwatch_11
Bluboo Uwatch sú skôr pre dizajnovo náročnejších. A podľa všetkého, aj pre tých menej šikovných – majú totižto certifikovanú IP65 ochranu, čo znamená, že prežijú aj prašné prostredie a trochu vody. Majú 2,5D zaoblený displej s uhlopriečkou 1,44″ a sú vyrobené z ocele. Pedometer a detektor spánku budú už zabudované. Batéria je menej objemná, má konkrétne 220 mAh. Podľa všetkého by mali byť vyrábané v čiernej, striebornej a zlatej verzii. Ich cena by mala začínať pri asi 50 €. Bluboo pri týchto hodinkách síce upresnilo, že budú kompatibilné s Androidmi aj iOS a taktiež budú bežať na operačnom systéme Android Wear. Ich predpredaj začína tento týždeň, o novinkách budeme informovať.

Bluboo-Uwatch_14Bluboo-Uwatch_13bluboo-uwatch-nahlad

Zdroj: Androidheadlines.com, cnx-software.com

Pošli nám TIP na článok