Bluboo Xwatch budú ďalšie čínske smartwatch s Android Wear

banner-redmi-note2
Ambiciózna čínska spoločnosť Bluboo, ktorá je známa výrobou smartfónov, sa po novom chce orientovať aj na trh s nositeľnými zariadeniami. Ich nový prírastok Bluboo Xwatch chce zaujať veľmi príťažlivou výbavou. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Nové smarthodinky Bluboo Xwatch prídu s naozaj nadupanou výbavou, ktorá je asi najviac zameraná na športovo založených ľudí. Nesmie chýbať GPS, barometer a snímač srdcového tepu. Nové informácie sme sa dozvedeli aj o farebných prevedeniach. V ponuke sa má objaviť dvojica farieb, čierna a strieborná, ktorú budú dopĺňať remienky s trojicou farieb, modrá, červená a strieborná. Spodná strana hodiniek ukrýva konektory pre nabíjanie a konštrukciu zakončíme pohľadom na dvojicu hardvérových ovládacích tlačidiel na bočnej strane.

Bluboo Xwatch
Najväčším lákadlom je operačný systém Android Wear so širokou škálou prispôsobení, no tu nastáva menší háčik v podobe nedostupnosti tohto operačného systému v Číne. Podrobnejšie informácie by sa mali verejnosti naskytnúť v nasledujúcich týždňoch.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]