Bluboo Uwatch: Najlacnejšie smartwatch s Android Wear?

banner-oneplus-x
Aj spoločnosť Bluboo plánuje vstúpiť do sveta wearbles. Už dávnejšie sme počuli o smarthodinkách Bluboo X Watch, ktoré zatiaľ nevstúpili do predaja. Teraz výrobca informuje o príchode nových Bluboo Uwatch smarthodiniek, ktoré by mohli byť naozaj úspešné.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Bluboo toho veľa o Uwatch neprezradilo. Okrem zverejnených fotiek zariadenia a ceny sú zvyšné parametre zatiaľ neznáme, ale už koncom tohto mesiaca by mali ísť do predaja. Takže do vtedy by sme mali vedieť viac parametrov alebo dokonca aj všetky. Cena hodiniek bude cca 46 €, pričom predaj bude opäť prebiehať cez najväčších čínskych predajcov. Pri tejto cenovej kategórii od týchto hodiniek nemôžme očakávať veľa, ale podľa Bluboo by sa malo jednať skôr o štýlový model. Preto by mali ponúknuť kvalitné spracovanie a čo najtenší dizajn.

Bluboo Xtouch môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


bluboo-uwatch-2
Dostupné budú v troch farebných prevedeniach, čierna, zlatá a strieborná. Čo nakoniec Bluboo Uwatch ponúknu uvidíme už na konci novembra.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]