Spoločnosť Bluboo predstavila v posledných mesiacoch niekoľko smartfónov, ktorých hlavným lákadlom bol výborný pomer ceny a výbavy. Pripravovaná novinka Bluboo R1 zaujme predovšetkým ľudí, ktorí potrebujú odolný smartfón za čo najlepšiu cenu.

Výrobca síce neprezradil žiadne podrobnejšie špecifikácie tohto modelu, no dnes už o ňom vieme dve podstatné informácie. Tou prvou je, samozrejme, že bude odolný a výrobca po novom prezradil aj prítomnosť bezdrôtového nabíjania. Túto vlastnosť vídame u smartfónov veľmi zriedkavo a väčšinou len v oveľa drahších high-end modeloch. Je teda skvelé vidieť, že zaostávať nechcú ani čínski výrobcovia, ktorí si za svoje kúsky zvyčajne nepýtajú ani viac ako 250 €.

bluboo r1
zdroj fotografie: Bluboo

Kúpiť Bluboo Dual s duálnym fotoaparátom za 101 €

Keď odolnosť, tak aj poriadnu výdrž batérie. Áno, Bluboo myslelo aj na túto dôležitú súčasť smartfónu a model R1 preto vybaví veľkou batériou. Bluboo okrem toho sľubuje aj výkonný procesor, o ktorom však zatiaľ nevieme žiadne bližšie detaily. Očakávame ale, že v záujme vyššej odolnosti ho výrobca vybaví IP certifikáciou s odolnosťou voči vode a prachu.

bluboo maya

Bluboo Maya

zdroj fotografie: Bluboo

Nenechaj si ujsť
Bluboo pripravuje odolný smartfón, ktorý však zaujme aj svojím dizajnom či špecifikáciami

Čerešničkou na torte bude podpora NFC, ktoré sa taktiež v lacnejších smartfónoch len tak často nevidí. Dátum predstavenia ani dostupnosť nového Bluboo R1 zatiaľ nepoznáme, no predpokladáme, že si na trh si nájde cestu niekedy v najbližších mesiacoch.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú