banner-redmi-4a
Povedzme si na rovinu, smartfóny rozhodne nie sú lacnou záležitosťou. Iste, ich cena neustále klesá, no nič to nemení na fakte, že pri ich neúmyselnom poškodení majiteľom zostanú len oči pre plač. Výmena poškodených komponentov dnes vôbec nie je jednoduchá, pričom cena opravy zničeného smartfónu častokrát prevyšuje cenu úplne nového. Spoločnosť Bluboo však v dohľadnej dobe ponúkne riešenie tohto problému. 

Týmto riešením má byť odolný Bluboo R1, o ktorom vyplávali na povrch úplne prvé informácie. Tie tvrdia, že sa pripravovaná novinka bude môcť pochváliť nielen odolnou konštrukciou, ale aj príjemným dizajnom a solídnymi špecifikáciami. Skutočne odolné zariadenia vo veľkej väčšine prípadov svojím dizajnovým spracovaním veľmi nenadchnú, práve naopak. Robustné línie v spojení s hrubými rámikmi vôkol displeja nedokážu zaujať takmer nikoho. Na trhu tak poriadne chýba elegantný a reprezentatívny smartfón, o ktorý sa majiteľ nebude musieť obávať za žiadnych okolností. A práve takým má byť spomínaný Bloboo R1.

Xiaomi Redmi 4A môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Bluboo-Quality-Control

Skúška odolnosti Bluboo Maya

zdroj fotografie: AndroidHeadlines

Kúpiť Bluboo Picasso 4G z EU skladu

Čínsky výrobca inteligentných prístrojov plánuje pripravovanou novinkou zaujať milovníkov outdoorových aktivít, pri ktorých je bytostne dôležitá zvýšená ochrana pred preniknutím vody, prachu, nečistôt, ale aj pred pádmi či extrémnymi teplotami. Novinka tak má byť spojením klasického smartfónu s vlastnosťami vyššie zmienených neforemných odolných zariadení. K tomu všetkému by sme sa mali dočkať poriadne výkonných špecifikácií, ktoré však zatiaľ bližšie špecifikované neboli. Svojimi parametrami by ale Bluboo R1 mal spadať do high-end segmentu. Dočkať by sme sa ho mali približne v polovici tohto roka.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP