Bluboo Picasso: Oku lahodiaci dizajn, štvorjadro a 2 GB RAM za 45 eur!

banner-mi5
Hlavnou charakteristikou čínskych zariadení je dobrá výbava za prijateľnú cenu. Priekopníkom tejto stratégie je Bluboo, firma ktorá neustále posúva hranice toho, čo znamená „budget“ telefón. Ich najnovšie dielo, Bluboo Picasso, však výbavou tromfne aj dvakrát drahšie zariadenia.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Dni, kedy sa kvôli čo najnižšej cene obetovali dizajn a hardvérové vybavenie sú preč. Bluboo malo pravdu, keď hovorilo, že toto zariadenie bude prelomové. Privítajte Bluboo Picasso, extra lacnú dizajnovku zameranú na mladých hodnú svojho mena. To vďaka kovovému rámu, minimalistickému dizajnu či zahnutej zadnej časti tela pre lepšiu ergonomiku. Úctyhodná je aj hrúbka 6 mm. Bluboo uvádza, že pri výrobe použilo zinkovú kostru, čím zlepšilo tvrdosť a odolnosť telefónu.

Bluboo Xtouch môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


bluboo picasso 1

Späť k spomínanému hardvéru. Bluboo Picasso dostalo do vienka 5-palcový On-cell HD displej (1280 x 720 pixelov), štvorjadrový Mediatek MT6580, ktorý, bohužiaľ, nepodporuje 4G LTE siete, 2 GB RAM a štedrých 16 GB vnútornej pamäte. Za fotografie sa tiež nebudete musieť hanbiť, urobíte ich so zadným a predným fotoaparátom, pričom obe fotia v rozlíšení 8 MPx a obe disponujú prisvetľovacou LED diódou.

Bluboo Picaso pobeží na Androide 5.1 Lollipop (Bluboo sľubuje Marshmallow čoskoro) s 8 zabudovanými témami. Napájať ho bude 2500 mAh batéria a príde v siedmich farebných prevedeniach. Predobjednať si ho budete môcť už čoskoro za naozaj nízku cenu, len 45 €.

Zdroje: Gizchina.com, Bluboo.com.cn

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
100%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]