banner-minote-pro
Ani 3 SIM-kový Bluboo Xfire 2, ani smartwatch Xwatch, ale práve model Bluboo Picasso oznámila spoločnosť ako najdôležitejšie zariadenie pre nový rok 2016. Rok 2016 je tu sotva deň a spoločnosť oznámila, že práve tento model bude prelomový a udrží si svoje postavenie celý rok. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

O novom pripravovanom zariadení od Bluboo, Bluboo Picasso, sa toho v súčasnosti príliš veľa nevie. Jedna z potvrdených informácií však udáva, že smartfón príde s 5 palcovým displejom, ktorý by mal zaberať celkovo 80 % prednej strany zariadenia. Vylúčené sú tiež softvérové klávesy, spoločnosti sa tak skutočne podarilo správne hospodáriť s miestom. Prednú stranu bude pravdepodobne pokrývať displej so zafírovým sklíčkom. Správa tiež hovorí o extrémne tenkých rámikoch displeja a o rozmeroch 141 x 70 x 8 mm.

Bluboo Xtouch môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>InsertPic_12-3112-31-15-24-08

Čo teda robí Picasso tak dôležitým a prevratným smartfónom tejto spoločnosti? To je otázka, ktorá doteraz nie je objasnená. Neostáva nám tak nič iné, len čakať, akými novinkami nás Bluboo oboznámi neskôr v roku 2016. Bluboo Picasso bude predstavený vo februári tohto roka so zatiaľ neznámou cenovkou.

Catch12-31-15-24-08

Zdroj: GizChina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP