banner-mi5
Uvedením low-endového Bluboo Picasso spravila táto čínska spoločnosť naozaj múdry krok a priniesla niečo nevídané do tejto kategórie. Po naozaj raketovom vzostupe slávy sa táto novinka začína objavovať v prvých e-shopoch, ktoré spúšťajú predobjednávky.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Jedným z týchto e-shopov je aj náš partnerský e-shop Gearbest.com, v ktorom momentálne prebieha spomínaný predpredaj tohto výnimočného smartfónu. Cena je priam neskutočná. Bluboo Picasso môže byť vaše už za 47 €. Začiatok predpredaja je naplánovaný na zajtra, teda 17. marca a potrvá až do 21. marca. Upozorňujeme, že denný limit je 20 kusov, po ktorých sa určite len tak zapráši. V predpredaji je k dispozícii len čierna verzia. Po vypredaní 20 zľavnených kusov bude smartfón dostupný za stále prijateľných 66 €. Veríme, že ste si náš podrobný článok o novinke prečítali, no opakovanie je matka múdrosti, takže si teraz poďme zopakovať, čo to vlastne tento lákavý smartfón ponúka.

bluboo-picasso-zadne-kryty

Kúpiť Bluboo Picasso za 47 €

Priamo výrobca zverejnil prvé unboxing video svojej novinky a môžeme sa tak pozrieť na prvé reálne zábery. Samotný smartfón tvorí kovový rám a špeciálna 3D textúra na zadnej strane, ktorá je totožná s tou pri modeli Xtouch. Za túto kombináciu by sa nemuseli hanbiť ani giganti vo vyšších cenových kategóriách. K dispozícii bude neskôr aj široká paleta farebných verzií, ktoré zaujmú predovšetkým publikom mladšieho veku. Skvelý pocit pri držaní umocní extra tenká hrúbka len 6 mm. Smartfón poháňa 4-jadrový procesor Mediatek MT6580 s frekvenciou 1,3 GHz. Sekunduje mu plne postačujúca 2 GB operačná pamäť RAM spolu s rozšíriteľným 16 GB úložiskom. Moderné hry sa pokúsi zvládnuť akcelerátor Mali-400MP.

Dlhšiu výdrž zaručí v kombinácii s nenáročným hardvérom 2500 mAh batéria. Po stránke operačného systému si Bluboo zvolilo starší Android 5.1 Lollipop v „čistom“ prevedení, no pre budúcich majiteľov je prisľúbená aktualizácia na najnovší Android 6.0 Marshmallow. Zadná strana, respektíve aj predná strana ponúka 8 MPx fotoaparát s clonou f/2.0 a 88 stupňovou šírkou záberu. Prisvetľovacia LED dióda je taktiež k dispozícii vpredu aj vzadu. Pomerne nevídanou čerešničkou na torte je v tejto kategórii dual-band WiFi, ktoré je schopné naplno pracovať na 2,4 GHz a na 5 GHz frekvencii. Bluboo Picasso nebolo ochudobnené ani o DualSIM funkcionalitu, no bohužiaľ bez najmodernejšieho 4G LTE mobilného pripojenia.

bluboo-picasso-nahladbluboo picasso 1bluboo picasso 3

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP