banner-ulefone-power
Bezrámikových smartfónov je na trhu pomenej a tento nový trend sa v posledných mesiacoch držal v úzadí. Všetko sa však má zmeniť tento rok a jedným z prvých smartfónov bude novinka od Ulefone, Ulefone Future.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ulefone sa vo veľkom pripravuje na veľtrh MWC 2016 v Barcelone, na ktorom by rád predviedol tento lákavý smartfón minimálne po tej dizajnovej stránke. Verejnosť pred týždňom dostala video, ktoré ukázalo celý smartfón v plnej paráde. Dnešné úniky hovoria o tom, že Ulefone Future bude disponovať netradičným umiestnením snímača odtlačkov prstov. Ten nájdeme na bočnej strane, podobne ako tomu je v prípade najnovších smartfónov od Sony rady „Xperia Z“.

Ulefone Power môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


ulefone-future-bezramikovy-displej
Dnes taktiež unikol nový obrázok prednej strany, ktorý potvrdzuje nádherný vzhľad s bezrámikovým displejom, navyše so zahnutím po celom obvode. Novinka nesklame ani po hardvérovej stránke. Ulefone Future príde s novým osemjadrovým mid-range procesorom MediaTek Helio P10, 4 GB RAM pamäťou a 32 GB interným úložiskom už v základe. Ulefonu svoju najnovšiu vlajkovú loď predstaví už 22. februára, čo je takmer za rohom.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP