Ulefone Future s bezrámikovým displejom na novom videu

Teraz čítate
Ulefone Future s bezrámikovým displejom na novom videu

banner-ulefone-powerUlefone svojimi produktmi ukazuje, že je progresívnym výrobcom mobilných zariadení. Dôkazom má byť aj pripravovaný model s príznačným názvom Ulefone Future, ktorý sa má predviesť bezrámikovým dizajnom.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

O jednotlivých špecifikáciách chystanej novinky toho zatiaľ veľa nevieme, známa je len 5,5-palcová veľkosť displeja. Našťastie sa už objavilo video (v skutočnosti ide skôr o obrázok), ktoré zobrazuje prototyp Ulefone Future. Ulefone dodal, že rámiky, ktoré sú súčasťou prototypu, sa na modely určenom pre zákazníkov neobjavia.

Ulefone si však musel uvedomiť risk, ktorý so sebou prináša bezrámikový dizajn. Náhodné a nechcené dotyky displeja pri jeho držaní môžu do značnej miery znehodnotiť užívateľský zážitok. Spoločnosť ale fanúšikov uistila, že podnikne adekvátne softvérové zmeny, ktoré takýmto dotykom zamedzia. Na videu je možné vzhliadnuť aj 2.5D zahnutie, ktoré sa rýchlo stáva štandardom pre väčšinu smartfónov.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT technológie. Preto je u mňa prirodzený záujem o najnovšie novinky z mobilnej sféry. Nejde len o smartfóny, ale aj notebooky, nositeľnú elektroniku či virtuálnu realitu. Fanúšikom čínskych telefónov som sa stal po nástupe zariadenia INew V3 niekedy v roku 2013. Odvtedy ma čínsky trh neprestáva udivovať. Som rád, že sa pohľad na čínske produkty začal meniť a spoločnosť prestáva vnímať tieto zariadenia s obavami či výsmechom. Vo voľnom čase nepohrdnem dobrou knihou či edukatívnym dokumentom. Milujem šport akéhokoľvek druhu.
  • Jiří Mrázek

    To video jaksi nefunguje

    • marek7610

      Ani mne nejde ☺