Ulefone Future s bezrámikovým displejom na novom videu

banner-ulefone-powerUlefone svojimi produktmi ukazuje, že je progresívnym výrobcom mobilných zariadení. Dôkazom má byť aj pripravovaný model s príznačným názvom Ulefone Future, ktorý sa má predviesť bezrámikovým dizajnom.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

O jednotlivých špecifikáciách chystanej novinky toho zatiaľ veľa nevieme, známa je len 5,5-palcová veľkosť displeja. Našťastie sa už objavilo video (v skutočnosti ide skôr o obrázok), ktoré zobrazuje prototyp Ulefone Future. Ulefone dodal, že rámiky, ktoré sú súčasťou prototypu, sa na modely určenom pre zákazníkov neobjavia.

Ulefone si však musel uvedomiť risk, ktorý so sebou prináša bezrámikový dizajn. Náhodné a nechcené dotyky displeja pri jeho držaní môžu do značnej miery znehodnotiť užívateľský zážitok. Spoločnosť ale fanúšikov uistila, že podnikne adekvátne softvérové zmeny, ktoré takýmto dotykom zamedzia. Na videu je možné vzhliadnuť aj 2.5D zahnutie, ktoré sa rýchlo stáva štandardom pre väčšinu smartfónov.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]