Bezrámikový smartfón Subor S3 sa objavil na nových fotografiách, vyzerá úžasne

O smartfóne s minimálnym rámikom od úplne neznámeho výrobcu Subor sme už čo to počuli. Subor S3 je totižto smartfón, ktorý z bočných strán displeja nemá takmer žiadny rámik. 

[/blockquote]

Zatiaľ nepredstavený Subor S3 sa teraz objavil na nových fotografiách, ktoré len potvrdzujú použitie veľmi tenkého rámika z bočných strán displeja. Podľa výrobcu má Subor S3 bočný rámik okolo displeja široký len 0,7 mm. Celkové rozmery tohto naozaj nádherného smartfónu sú 141,5 x 70,3 x 7,8 mm a výrobca ubral z rámikov na bočných stranách displeja, musel pridať na hornej a spodnej časti. Rozmery smartfónu sú však stále prijateľné.

subor_S3-2Subor S3 je dizajnovo podarený smartfón s dostupnou cenou, ktorá sa v Číne zastavila na 1399 juanoch, čo je v prepočte približne 210 €. Špecifikáciami však veľmi nepoteší, keďže ponúka len 1 GB RAM, 8 GB vnútornej pamäte, štvorjadrový procesor MediaTek MT6732 so 64-bitovou architektúrou a slabšiu 1700 mAh batériu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Subor S3 bude predstavený v bielej a čiernej farbe a sme si istí, že sa vyššie spomínanú cenu bude dostupný len pre obyvateľov Číny.

subor_S3-3

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]