EA a DICE vydali trailer na novú kapitolu Battlefield V s názvom Defying the Odds, ktorá do hry prinesie až 5 nových máp pre multiplayer. O téme píše WCCFtech.

Od spustenia Battlefield V v novembri minulého roku bolo sprístupnenie nového obsahu do hry vcelku zanedbávané, keďže hra získala svoju prvú novú multiplayerovú mapu až po takmer šiestich mesiacoch od spustenia.

Zdá sa však, že EA a DICE sa s vydávaním nového obsahu konečne rozbehli, pretože vydali trailer na ďalšiu kapitolu do Battlefield V, Defying the Odds, ktorá obsahuje až päť nových máp.

Kapitola 4 začína s dvoma veľkými mapami pre 64 hráčov v Severnej Afrike a Grécku, po ktorých budú nasledovať menšie mapy vo Francúzsku a Nórsku. Do hry by sa mala taktiež pridať obľúbená mapa z Battlefield 3 Operation Métro, píše WCCFtech. Bližšie detaily z máp môžeš vidieť v nižšie priloženom traileri.

Prvá vo videu sa nazýva Provence, ktorá je zasadená do okupovaného Francúzska, a je orientovaná na boj na blízko. Druhá, Lofotské ostrovy, ktorá sa síce tvári ako tichá a malebná, bude obsahovať továreň na výbušniny, ktorú bude potrebné zničiť, píše Eurogamer. Táto dvojica máp sa má v hre objaviť až v druhej polovici leta.

Zobraziť celú galériu (4)
Screenshot / Youtube / Battlefield

Medzi väčšie mapy patrí rozsiahla Al Sundan, ktorá má do hry prísť už tento mesiac, a reprezentuje klasickú Battlefield akciu pre 64 hráčov, s veľkými vzdialenosťami, vozidlami a tímovou spoluprácou. Druhou z nich je Marita, očakávaná v júli, ktorá bude druhou gréckou mapou v Battlefield V po Mercury a boje na nej budú zamerané hlavne na pechotu.

Najzaujímavejšou je ale posledná, inšpirovaná ikonickou mapou Operation Metro, tentokrát s názvom Operation Underground, ktorá bude veľmi podobná predchodcovi z Battlefield 3 a môžeme ju očakávať v októbri.

Zobraziť celú galériu (4)
Screenshot / Youtube / Battlefield

Na konci traileru sa však dozvedáme niečo o budúcnosti hry, kde Battlefield V opúšťa vojnu v Európe a Afrike, a presúva sa do vojny v Pacifiku. EA sľubuje, že o dalšom vývoji hry poskytne viac informácií už 8. júna na livestreame EA PLAY 2019.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom