Nedávno sme vás informovali o tom, že sa film Avengers: Endgame už čoskoro vráti do kín. Ide o úžasný marketingový ťah zo strany Marvel Studios, ktorý raz a navždy zosadí film Avatar z trónu zárobkov. Pre porovnanie, ku dnešnému dňu má Avatar z roku 2009 na konte 2,788 miliónov amerických dolárov. O desať rokov neskôr prišiel Avengers: Endgame, ktorý si celosvetovo zarobil presne $2,751,033,039.

Rozdiel je teda minimálny a o všetko sa postará takzvaná “Bring Back” akcia, ktorá započne 28. júnom 2019, informuje Movieweb. Nebude sa síce jednať o predĺženú verziu filmu, no uvidíme napríklad zábery, ktoré sa nikdy nedostali do finálneho strihu. Oficiálny popis akcie priamo od Marvelu nám bližšie napovedá tomu, čo presne v kine uvidíme.

O čo bude obohatený film Avengers: Endgame?

Včera sa do sveta dostal exkluzívny plagát, ktorý patrí práve návratu Endgame do kín. Fanúšikovia vo vybraných kinách dostanú tento plagát, ktorý nájdete priložený nižšie. Celá projekcia sa vraj začne video-úvodom jedného z režisérov, presnejšie Anthony Russa, informuje Comicbook. Pôvodne sme si mysleli, že najväčším rozdielom na filme bude pridanie potitulkových scén.

Nenechaj si ujsť
Avengers: Endgame potvrdil veľkú teóriu o Iron Manovi

Nakoniec sme sa však dozvedeli, že máme očakávať vymazané a nedokončené scény z filmu, ktoré sa do kino verzie nikdy nedostali. Celé to ukončí špeciálny pohľad na film Spider-Man: Ďaleko od domova, ktorý má premiéru naplánovanú na 3. júl 2019. Niektoré chýry a fámy hovorili o tom, že by sme sa mali dočkať aj potitulkovej scény s Hulkom a taktiež vzdanie pocty Stanovi Leemu. Už tento víkend sa teda dozvieme, kde leží pravda.

Ohľadom vymazaných scén na konci filmu môžeme len polemizovať, no určite v nich očakávame herečku Katherine Langford. Tá si mala vo filme strihnúť staršiu verziu dcéry Tonyho Starka a na konci filmu mala mať vlastnú emotívnu scénu, o ktorej sme sa viac rozpísali v tomto článku. Bohužiaľ, zatiaľ to nevyzerá tak, že sa nová verzia filmu dostane aj do slovenských kín. Pôjde predovšetkým o americké kiná, no už cez víkend vám určite napíšeme o tom, čo všetko bolo do filmu pridané.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú