Už budúci rok sa dočkáme vyvrcholenia niečoho, čo sa budovalo dlhých 10 rokov. Film Avengers 4 ukončí jednu dekádu Marvel Cinematic Universe, po ktorej sa môžeme tešiť na novú generáciu hrdinov. Štúdiu Marvel Studios však treba uznať jednu vec – od príchodu filmu Infinity War do kín sa o Avengers neprestalo rozprávať. Denno denne prichádzajú čerstvé novinky, teórie a úniky informácií.

Dnes tu máme ako na striebornom podnose nový uniknutý obrázok, ktorý v nás vyvoláva ďalšie otázky. Presnejšie ide o možný promo obrázok nových kostýmov, ktoré by mali hrdinovia vo filme nosiť. Zatiaľ však nebolo potvrdené, či sa pozeráme na falošné obrázky, alebo či ide o legitímny promo materiál.

Nové kostýmy v Avengers 4?

Fanúšikovia stále čakajú na ten moment, kedy Marvel konečne spustí marketingovú kampaň ku filmu. Teraz nám však musia stačiť všetky uniknuté maličkosti, ktoré sa dostanú na svetlo sveta. Pri podobných filmoch sme si teda zvykli, že dôveryhodným zdrojom informácií je LEGO a rôzne hračky. Pred nejakým časom tak unikli obaly hračiek, ktoré odhaľovali nové obleky postáv ako Thor, Rocket Raccoon alebo Kapitán Amerika.

Dnešná nádielka obrázkov odhaľuje naozaj podobné obleky, no u viacerých postáv. Presnejšie sme dostali pohľad na Iron Mana, Kapitána Amerika, Thora, Hawkeya, Ant-Mana, Rocket Raccoona, Nebulu, Hulka a Black Widow. Práve nápadná podoba týchto kostýmov prezrádza, že by mohlo ísť o skutočné obrázky.

Na Reddit ich uverejnil používateľ CM4Sci, ktorý nám poskytol doposiaľ najlepší pohľad na dané obleky. Futuristické kostýmy majú strieborno-čiernu farbu s červenými doplnkami. Na rukách niektorých z hrdinov dokonca môžete vidieť rovnaké zariadenia, ktoré sme si na hercoch všimli aj počas natáčania filmu.

Práve tu prichádzajú otázky, na ktoré pravdepodobne tak skoro nedostaneme odpovede. Budú hrdinovia obleky používať na cestovanie časom? Alebo im budú slúžiť na cestovanie cez Quantum Realm? Použijú ich v súboji s Thanosom vo Vesmíre? Je vlastne otázne, či nám odpovede na tieto otázky prinesie niektorý z trailerov. Všetko sa však dozvieme už začiatkom mája 2019, kedy film konečne uvidíme.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom